Dáváš si každý rok předsevzetí? Jsi na sebe naštvaná, když se ti nedaří je plnit?

Nebo si radši žádná nedáváš a čekáš, kam tě život zavane?

A co kdybys to v roce 2022 udělala KANIJ... chytře... ?

Začni rok 2022 s koučovací podporou!

Už žádné výčitky, pouze efektivní řešení.

Pomůžu ti, abys jasně viděla, kam jdeš. Ujasníš svoje cíle.

Společně se k nim pak budeme blížit, postupně, krok po kroku.

Nebuď na to sama!

Zarezervuj si NEZÁVAZNÝ půlhodinový objevitelský rozhovor do 16. ledna

a získej balíček 10 sezení somatického koučování za cenu 6 a ušetři tak 3 300Kč.

(10 sezení - 9 900 Kč, 6 sezení - 6 600 Kč)

Co je to objevitelský rozhovor a jak probíhá?

Je to půlhodina, kdy se dozvíš o somatickém koučování vše, co potřebuješ. Naladíme se na stejnou notu a zjistíme, zda spolu chceme spolupracovat. Naťukneme tvá témata a já se podívám na to, zda ti umím somatickým koučováním pomoct. Ty si oťukáš mě a uděláš si jasný obrázek o tom, co ti můžu nabídnout a jestli o to stojíš.

Objevitelský rozhovor je zcela zdarma a neplynou z něj pro tebe žádné závazky.

(Vlastně to obvykle bývá milý obohacující pokec...)

Probíhá ONLINE skrze Zoom.

Co je to somatické koučování?

Předně je to koučování jako každé jiné. Kouč tě vede, podporuje, udržuje směr. To "somatické" znamená, že vedle mozku (myšlenek) používám jako zdroj informací o tvém tématu taky srdce (emoce) a tělo  (prožitky).

Více o somatickém koučování si můžeš přečíst tady.

Kdo tě bude provázet?

Ahoj! Jmenuju se Linda Horčičková.

Jsem somatická koučkaprůvodkyně doprovázených poutí.

Podporuju ženy v cestě blíž sama k sobě a tím i ke spokojenějšímu a naplněnějšímu životu.

"ŽÍT SMYSL. BÝT V POHODĚ. DLOUHODOBĚ."

Ale jinak jsem normální holka. Jako ty.

Reference

Poslední rok na sobě pracuji velmi intenzivně, ale přímo metodu somatického koučinku jsem nikdy nevyzkoušela, protože jsem si byla jistá, že ji nepotřebuji. Byl to ale velikánský omyl. Linda mi za čtyři hodiny spolupráce ukázala, že moje duše chce něco jiného než moje tělo a mám v tom veliký chaos. Pomocí Lindy jsem si za pouhé čtyři hodiny ze svého vnitřního smetiště vytřídila a uložila všechny vjemy, pocity a přesvědčení do správných škatulek a skříní, seřadila od A do Z, napsala katalogová čísla a z neuvěřitelného: Já nevím co se svým životem, se stalo : Jupí já jedu vpřed za svým opravdovým snem. Pokud přešlapujete na místě, nevíte nebo nejste si jisté, jakou cestou se vydat, je Linda to nejlepší, koho jste právě mohli potkat. Děkuji Lindo
Lenka Maitari Cabrnochováhttps://www.maitari.cz/
Linda je výborná koučka, umí správně vyhodnotit situaci, dobře se zeptat, tak aby to člověka nakoplo k vlastnímu uvažování a přemýšlení. Nedává nevyžádané rady, co by kdo měl a neměl, čehož si moc cením. Člověk nemá pocit, že je do něčeho tlačen, ale naopak že se chce dál seberozvíjet a pracovat na sobě. Linda je milá, empatická, otevřená i někdy ne úplně tradičním místům ke koučování (např. na skále nebo lezecké stěně). Její zkušenosti a vzdělání z andragogiky (vzdělávání dospělých) a zážitkové pedagogiky umí propojit s koučováním a to je pak komplexnější. Je dobrodružná povaha a po hodině s ní člověk odchází zcela nabitý energií a žije z toho opravdu dlouho. Koučování pod vedením Lindy mi vyhovuje daleko více než psychoterapie, možná je to tím, že už vím, co chci, ale občas jen nevím jak to udělat. Linda umí člověka navést na to, jak to udělat, jak se hledá ta vnitřní spokojenost a vyrovnanost. Spolupracujeme dva měsíce a po několika rozhovorech s ní se cítím tak v pohodě, jako jsem se minimálně rok necítila. Koučování s Lindou je o otevřenosti. Učí mě se dívat na svět vědomě a prožívat tady a teď. Nesoudit se přísně a umět si odpouštět a umět odpouštět i ostatním.
Petra Kujínek Polodnováprávnička
Lindu doporučuji jako skvělou koučku i jako perfektního člověka. Linda je velice energická a pozitivní žena s chutí na sobě pracovat a permanentně se vzdělávat a posouvat. Neusne na vavřínech, a proto nenechá usnout ani vás. Linda dokáže srozumitelně a otevřeně komunikovat. Neexistují žádná témata, která by měla pro ni být tabu, tedy ani vy se nemusíte obávat přijít s problémem z jakékoliv oblasti z vašeho života. Vždy bude empaticky přemýšlet o tom, jakou nejlepší cestu pro vás zvolit. Její neutuchající akceschopnost vás nakazí a můžete si být jistí, že načerpáte chuť a vůli jít a konat. Linda je přitom velmi přemýšlivý člověk, který potřebuje mít vše náležitě promyšlené, strukturované, ale nejen to. Ona navíc dokáže vložit do vytvořeného systematického přístupu i velikou dávku kreativity. Linda je sportovec tělem i duší. Má ráda dobrodružství, a tak se nebojte vydat se s ní na cestu vašeho koučování. Zaručeně vás to může jen posunout a obohatit.
PhDr. Lenka Kolajováhttps://psychologlenkakolajova.com/
S Lindou spolupracuji od začátku roku 2021 a naše počáteční setkání byla o hledání (především mém vlastním), co mám v sobě, co bych ráda, a kam bych ráda šla. Bylo v nich hodně emocí a niterné hloubky, kterou si velmi vědomě a celoživotně schovávám před ostatními. Já, rozumový člověk, jsem po pár sezeních popisovala svůj postup jako "Wow, super, vznáším se na obláčku, šlo to samo s lehkostí" a další citové výkřiky. Linda umí klást otázky, ty správné otázky, na které nemusíte odpovídat (koneckonců děláte to pro sebe), ale.... Proč se mi nechce odpovědět? Mám strach, co se objeví, co si přiznám sama sobě, s čím se budu muset srovnat, a jiné strachy a obavy. O to cennější, a pro mě přínosnější, jsou odpovědi, které díky těmto otázkám získávám. V mém případě jsou velkým přínosem ukázané emoce (dát najevo, co je uvnitř v srdci). Potřebujete otevřít své emoce? Abyste více objevily samy sebe a lépe zjistily, kam chcete jít? Profesně i lidsky? Neváhejte (já váhala skoro 2 měsíce :-)) a řekněte si o schůzku s Lindou. PS - Jestli si myslíte, že emoce do podnikání nepatří, najděte si nějakého kouče - muže.
Kateřina Pechlátováhttps://www.facebook.com/PilatesKatie
Cítíte-li se zaseknutí, a chcete-li se posunout na své cestě, začněte hledat někoho, kdo vám s tím pomůže. Já v mém případě našla na FB kouč Lindu. Přišla mi sympatická a zaujala mě metoda somatického koučování (propojení hlavy, srdce a těla), kterou používá. To, jestli si " sedneme", jsem si vyzkoušela na úvodní bezplatné konzultaci. Poznáte kouče a víte, do čeho lezete. A jak to dopadlo? No bylo to pěkně zamotané klubko, ale s pomocí Lindy jsme ho rozmotaly. Její přístup dostat mě k výsledku byl nezlomný, přesto velmi citlivý, nenásilný, a s praktickými výsledky. Byl v tom pohyb, když nad vším "kralovala " hlava, dokázala mi pomocí technik ukázat, co na to říká moje srdce a tělo. Bylo to přínosné a překvapující. Nejsem moc trpělivá, ale Linda ano, a výsledek se dostavil. Takže pokud máte zmatek v hlavě, nejste si jistí, zda řešení, které vidíte, je správné, obraťte se s důvěrou na Lindu. Pomůže vám ukázat cestu, nastavit směr, a vy pak už jen jdete... Díky za to.
Světlana Drevjaná
Linda je hodně pozitivní a zároveň autentický člověk. V rámci koučování mě provázela hned několika tématy (od plánů v podnikání po komplexní osobnostní změny) a vždy s viditelnými výsledky. Setkání mi rychle uběhla a odnesla jsem si kromě akčního plánu i nové vhledy do tématu. Bavily mě techniky a práce s tělem, na které ve svém životě občas zapomínám. Nejvíce mi však pomohlo to, že se Linda nespokojila s první odpovědí a dovedla mě až k jádru věci.
Nikola KročkováKrizová interventka, psycholožka
Lucie si nadělila 1 sólohodinu se mnou v rámci projektu Koučujeme pro Moravu. I za 1 hodinu jsme udělaly kus práce: Chtěla jsem si uspořádat myšlenky a podívat se na to, co mě ještě může brzdit na mojí cestě vzhůru. Se somatickým koučováním jsem neměla zkušenosti, i když sama pracuji hodně s emocemi. Sezení s Lindou bylo velmi příjemné. Práce s tělem a emocemi mě velmi bavila. Zjistila jsem, že mě momentálně brzdí úplně něco jiného, než jsem si myslela. Něco, co se může zdát jako zdánlivá maličkost, ale pro mě je v téhle fázi zásadní. A je to nevhodné pracovní místo. Když jsem si uvědomila, jak moc mě to brzdí věděla jsem hned, co dělat. Takže můj nový pracovní stůl už je na cestě a s ním i interiérová architektka, která mně pomůže můj pracovní kout vymazlit. Abych se tam cítila příjemně a mohla plynout ve flow. Aby byl v souladu se mnou samotnou, a přesto praktický a funkční. Děkuji Lindě za hodnotné sezení.
Lucie Gallewww.osobnirozvojprofi.cz
Milý člověče, ráda bych ti ke koučování doporučila kolegyni Lindu. Vřele a s radostí! Lindu vnímám jako akční bytost, která svou osobností i přístupem ke koučování podněcuje k hladkému rozběhu ze startovací čáry k jakémukoliv cíli, který si zvolíš. Obdivuji její odvahu a „eifer“, tah na bránu i svobodu k toulání, chůzi a běhu v rámci GROW. Cením si jejího pracovního nasazení, nezávislosti a schopnosti učit se a propracovávat nové poznatky. Jsem moc ráda, že jsem se mohla dotknout jejího procesu „na cestě“.
Johana Rosendorfovákolegyně somatická koučka