Rozlouskni své dilema

a užij si léto s čistou hlavou!

.

.

.

Nezkaž si dovolenou tím, že ti v hlavě bude stále něco šrotovat.

Pojď to se mnou rozhodnout.

Stačí 1,5 hodiny a budeš mít jasno.

Při objednání do 27. 6. 2023 do půlnoci 

2 500 Kč

790 Kč

Možná ti v hlavě straší mnohem těžší téma, než jestli si dáš k večeři tibetské knedlíčky momos, nebo zeleninový salát s indickým sýrem paneer.

Přestěhovat se, nebo nepřestěhovat?

Zůstat s partnerem, nebo odejít?

Dát dítě do školy, nebo ho nechat na domácím vzdělávání?

Jít pracovat do zahraničí, nebo zůstat v Čechách?

Vstoupit do toho kurzu, nebo nevstoupit?

...

Varianta A, varianta B.

Pro a proti. Stále dokola. Stále dokola. Stále dokola.

POTŘEBUJEŠ už to ROZHODNOUT!

Ubírá ti to kapacitu, pozornost, energii.

Máš to proMYŠLENÉ horem dolem, ale stejně...

...NEVÍŠ!

Pomůžu ti rozhodnout se a podpořím tě v dalších konkrétních krocích vedoucích k řešení.

Mám totiž na dilemata skvělou zážitkovou techniku. Vychází se somatického koučování a technik biosyntézy.

Podíváme se na tvé téma úplně jinou optikou, než jsi to zkoušela do teď. Proto dostaneš jiné výsledky, než k jakým jsi se dobrala do teď.

Na videopozvánku se můžeš podívat tu: (1:06)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reference

Potřebovala jsem si pořešit a rozklíčovat určité dilema. Linda jako somatická koučka krásně a hravě zacílila na mé tělo. A já jsem tak mohla hodinu a půl vše odevzdat moudrosti mého milovaného těla. Dávalo mi zajímavé signály a uvědomění. A bavilo mě mu naslouchat. Jeho řeč je místy i dost vtipná. A děkuji Lindě za laskavé, ale pevné vedení, které mělo svou jasnou strukturu a řád a nedovolilo tak se odklonit, či se pokusit se snad něčemu niternému vyhnout. Lindiny koučovací schopnosti vřele doporučuji.
Dita Krhovskáwww.ditakrhovska.cz
Lindo, děkuji za provedení technikou na rozhodnutí dilematu. Díky tvému jemnému a láskyplnému vedení do těla jsem si skrze emoce prožila obě varianty svého dilematu a teď už vím jakou cestou se dát, aniž bych musela obě varianty odžít, což je báječná úspora nejen času, ale třeba i zklamání a zbytečné výdeje energie.
Míla Aine Hlávkováwww.milahlavkova.cz
Dilemata zpravidla nechodí po horách, ale po lidech. A nevyhýbají se ani koučům. Je-li kouč profík, má tu nefér výhodu, že se svým dilematem umí celkem obstojně pracovat. Přesto se však může dostat do bodu, kdy by se mu hodil někdo, kdo mu zprostředkuje ještě větší nadhled. Jiný úhel pohledu. A přesně do takového bodu jsem se dostala i já. Na Lindinu nabídku podívat se na mé dilema optikou somatického koučování jsem kývla otevřená neznámému, s očekáváním, že se o sobě a o svém dilematu dozvím něco nového. A přesně to jsem dostala. Lindu vnímám jako profíka každým coulem, který na první dobrou dokáže vytvořit bezpečný prostor naplněný uvolněnou, přátelskou atmosférou, a to i přes obrazovku počítače. Moc dobře ví, že každý problém (dilema) má více rovin a může obsahovat něco, co zůstává očím na první pohled skryto. A velmi citlivě, leč jistě, vás do těchto hlubin vede. Otevře vám komunikační kanál, s jehož pomocí můžete navázat konverzaci s vrozenou moudrostí svého těla. A získat tak nové, leckdy i překvapivé informace.
Martina Černáwww.martinacerna.com
S Lindou jsme otevřely pro mě velmi složité téma a hrábly pěkně hluboko. Jemně otázkami naváděla, pomohla mi podívat se na věci z více pohledů a především upřímně. Není vždy snadné mluvit o některých věcech nahlas, Linda je ale empatická a vnímavá, takže to jde lépe. Na povrch vylezly nejen nečekané emoce, ale i nová uvědomění. Je opravdu k nezaplacení dostat vhled od nezaujatého člověka "z venku". Moc děkuju. Pokud máte téma, se kterým se potřebujete pohnout, Lindu srdečně doporučuji!
Gita Feichtingerová www.gitafeichtinger.cz

Jak to funguje?

Nepotřebuješ nic dopředu vědět či umět, technikou tě provedu od začátku do konce.

Konzultace na dilema trvá 90 minut. Probíhá online na platformě Zoom.

Potřebuješ počítač s mikrofonem a kamerou, nerušený prostor, po kterém se můžeš pohybovat, fixu a 5 papírů.

Cena

2 500 Kč

Při objednání do 27. 6. 2023 do půlnoci 

790 Kč