Rádi na sobě pracujete? Už vám nestačí učit se z videí a knížek?

 

 

Vyhovuje vám, když si můžete nové věci "osahat" a prožít? 

Potřebujete si ujasnit životní směřování? Stojíte na rozcestí, a nevíte kudy kam?

Potřebujete v životě udělat rozhodnutí, a hledáte odvahu?

Rádi byste ve svém životě něco změnili (ale možná ani nevíte přesně co?)

Chcete lépe poznat sami sebe v různých situacích, a tím získat více sebevědomí?

Bojujete se syndromem vyhoření a potřebujete nabrat novou radost a motivaci?

Nebaví vás už stereotyp vašeho života? Chcete z něj vědomě vykročit?

Autentický zážitek ve vás vždy vzbuzuje emoce a tím vám pomáhá hledat odpovědi. A taky otázky. Správně zacílený zážitek vám přinese přesně to, co zrovna potřebujete. To, co ze zážitků pro sebe vytěžíte, pak můžete využívat v reálném životě. V práci, ve škole, kdekoliv.

 

Na zážitkové akci ("zážitkovce") získáte vědomě ZÁŽITKY VELKÉ INTENZITY V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ, KTERÉ VÁS POSUNOU ZA HRANICE VAŠICH MOŽNOSTÍ. 

Ukážu vám, kde na vaše konkrétní aktuální problémy NAJDETE ŘEŠENÍ.

Naučím vás orientovat se ve světě jedinečných zážitkových akcí a jak se díky nim můžete posouvat mílovými kroky vpřed v řešení svých konkrétních problémů.

 

MYSLÍTE SI, ŽE ZÁŽITKOVKA NENÍ NIC PRO VÁS??

Kurzy existují různě intenzivní a různě dlouhé. Můžete najít zážitkovky jednodenní i zážitkovky na 14 dní. Zážitkovky ve městě i v přírodě. V létě i v zimě. Ve dne i v noci. Pro týmy, skupiny i jednotlivce. Konkrétní forma se odvíjí OD VAŠICH POTŘEB. 

Jmenuju se Linda Horčičková. Jsem instruktorka a tvůrce outdoorových rozvojových programů. Provádím druhé světem zážitkového vzdělávání a učím, jak využít zážitky pro osobní rozvoj.

15 let zkušeností jsem pro vás zabalila do průvodce rozsáhlým světem zážitkovek - vše přehledně a s konkrétními příklady.

K čemu vám ebook Fascinující svět zážitkovek je?

  • Zjistíte, CO TO VLASTNĚ ZÁŽITKOVKA JE a proč bude fungovat právě vám. Získáte tak novou metodu, jak posouvat sebe sama.
  • Díky 3 autentickým příběhům z mých TOP zážitkovek si uděláte přesnou představu o tom, co zážitkovka dokáže a jak může POMOCI PRÁVĚ VÁM.
  • V ebooku najdete seznam 20 konkrétních otázek, které na zážitkovkách vyřešíte.
  • Získáte PODROBNÝ NÁVOD, jak najít tu pravou zážitkovku pro vás na míru. Ušetříte čas, peníze i nervy při bloudění a hledání dobrého kurzu pro vás.
  • V ebooku najdete i dva pohledy odjinud. O své zkušenosti se zážitkovkami se podělil Topi Pigula, šéfredaktor webového portálu Prima ZOOM, a Silvia Soláriková, koučka, podnikatelka a máma dvou dětí.
  • Na rovinu: ebook vám NEZAJISTÍ vlastní autentický "offline" zážitek. Ale navede vás podrobně tam, kde reálný zážitek získáte. Kdykoli. Až přijde váš čas. Žádná expirace neexistuje.
  • Ebook také NENÍ návod na to, jak zážitkovku uspořádat. Pokud chcete se zážitkem pracovat v nějaké své skupině, kterou vedete, stejně doporučuji začít s vlastní účastnickou zkušeností. Považuji to za jediný způsob, jak zážitkový svět plně pochopit a případně uchopit pro své potřeby.

PŘEDSTAVTE SI...

...že zažíváte osobní růst a posun v takových rozměrech, o kterých jste dodnes netušili, že je to možné. Za krátkou dobu se o sobě a osvých silných stránkách dozvíte skrze učení a EMOCE tolik, že z knih a seminářů byste to sbírali nekolik let.

Poznáte nové klíčové lidi vašeho života.

Utvrdíte se v tom, že jdete v životě správným směrem, nebo zjistíte, kam a jak se otočit.

Ebook Fascinující svět zážitkovek vám prozradí, kudy na to!

Co o ebooku říkají ti, kteří už ho mají?

NAPROSTÁ PARÁDA. Původně jsem si myslela, že to bude zase jen opakování již známých věcí, které jsem už milionkrát četla, zas pořád dokola. Nicméně ebook naprosto rozbil toto moje očekávání. Je krásně lidsky napsaný a lehce pochopitelný. Žádné poučky, ale každý si z něj zvládne vzít to, co chce, nebo potřebuje. A když se skombinuje ještě s předchozím ebookem zdarma, dává to ještě víc hlavu a patu. Začínám se těšit, až se zase na nějakou zážitkovku podívám. Určitě stojí za to si ebook koupit a přečíst si ho.
Lenka SovováFinanční poradce
Jsem člověk, který na sobě musel hodně zapracovat. Neměla jsem sebevědomí, neuměla jsem mluvit před lidmi, byla jsem plná strachu. A to v době, kdy nebyly takové možnosti jaké jsou dnes. Díky tomuto ebooku, máte možnost najít cestu, jak si odpovědět na své životní otázky. Kam chcete směřovat, co chcete ve svém životě změnit a kam se posunout? Ebook nabízí informace, které ušetří čas, peníze, ale hlavně stojí na vlastních zkušenostech. Což je pro mě stěžejní. I já, i když mně je už skoro padesát, se chci dále posunovat ve svém životě, stále mám ještě spoustu strachů a úkolů před sebou.A díky tomuto ebooku si budu umět vybrat zážitek sobě na míru. Dnešní doba nabízí možnost žít svobodně, užívat si života a každodenních maličkostí. Můžeme dělat co chceme a s kým chceme. Ale je to jen na nás. Rozhodně stojí za přečtení.
Žanet Dolan
Vlastně ani nevím, proč jsem si chtěla přečíst ebook o zážitkovkách. Ale už nějaký čas vím, že se věci dějí přesně tak, jak mají. Lindina práce mě překvapila a nadchla. Překvapila proto, že jsem si nikdy nemyslela, že bych se chtěla něčeho takového zúčastnit. Nadchla mě skvělým vyprávěním a jakýmsi tajemnem, které má každá ze zážitkovek účastníkovi o něm nakonec odhalit. Dozvěděla jsem se, kde hledat další informace o lidech, kteří je poskytují a hlavně, jak si vybrat tu pravou právě pro mne.
Monika Hoštičková
Lindo, krásně jsem si početla. Úplně jsi mě vtáhla do děje. Ponořila jsem se do snění a zavzpomínala na svoje zážitky. Mám za sebou pár dětských táborových her, životních cest, které mě hodně naučily, a firemních teambuildingů. Ve srovnání s tebou je to ale slabý čajíček. Úplně na mě dýchla pohodová atmosféra a chuť zkusit něco nového. Grafiku a fotky máš hezké, dolaďují atmosféru. Bonus O emocích je pěkný příběh, skoro mi bylo líto, že skončil.
Marcela Váňová

K ebooku Fascinující svět zážitkovek ZÍSKÁTE TYTO BONUSY:

Příběh O emocích
Jak vám přiblížit SÍLU EMOCÍ, které na zážitkovkách zažijete? Abych vám nabídla nejhlubší rovinu, na které mi zážitky dávají smysl, rozhodla jsem se pro vás jít s kůží na trh. V příběhu O emocích najdete přepis z mého deníku z jedné zážitkovky, která mi v pozitivním slova smyslu změnila život.
Pracovní listy
Pracovní listy vás prakticky provedou jednotlivými otázkami, díky kterým si vyberete přesně tu pravou zážitkovku sobě a svým potřebám na míru.
Možnost konzultace zdarma
Chápu, že se můžete v neznámých vodách zážitkového světa brodit poprvé trochu nejistě - dějte mi vědět! Ráda vám pomůžu.

Kolik ebook stojí?

Ebook Fascinující svět zážitkovek včetně 3 bonusů  stojí 390 Kč.

Slevu 10% automaticky dostáváte po zakoupení jakéhokoliv

putování projektu Genius Loci.

Je to hodně nebo málo?

Špičkové průvodce po různých zemích světa stojí obvykle DVOJNÁSOBEK NEBO VÍCE. Tento "průvodce světem zážitkovek" vám na 68 stranách představí efektivní možnost vašeho dalšího rozvoje podloženou 15 lety zkušeností.

Ušetří vám peníze při výběru zážitkovky pro vás na míru.

Ušetří vám čas při pátrání po dostupných možnostech.

Je autentický a obsahuje 3 bonusy, které jsou v této podobě samostatně nedostupné.

Stále váháte? Protože si stojím za kvalitou své práce, nabízím vám 100% jistotu:

Pokud si ebook zakoupíte, a zjistíte, že pro vás nestojí za nic, do 30 dní od nákupu vám peníze vrátím. Bez otázek. 

Potřebujete další informace?  Ozvěte se mi na linda@lindahorcickova.cz. 

K úspěšnému a efektivnímu (sebe)rozvoji je vždy nutná AKCE. Neváhejte a objednejte si ebook hned TEĎ!