Žádná nuda, apatie – dobrodružství vždycky žije!

UTEČ STEREOTYPU!

5denní jarní výzva plná

mikro-dobro-družství

zdarma

Máš se vlastně docela...no... fajn?

Žádné velké změny svého života nepotřebuješ, ale cítíš se tak nějak chycená v kolotoči práce - domácnost – děti? 

Toužíš po šťávě, dobrodružství, svobodě do života? Už tě to prostě nebaví?

Mikro-dobro-družství zvládneš i ve svém každodenním zápřahu.

Nezahltí tě a bude to zábava!

Změň neužitečnou rutinu a stereotyp na akci a dobrodružství.

S příchodem jara očekávej bleskový refresh!

Výzva proběhne 15. - 19. 3. 2021 v uzavřené facebookové skupině. 

Budeme vystupovat z neužitečné rutiny, dělat věci jinak, prožívat malá dobrodružství, podporovat se a sdílet.

Jak natočit pozvánku na jarní výzvu uprostřed zimy? Jak jinak než v kopách sněhu! PS hledej Waldemara Matušku 🙂

KDO TĚ MIKRODOBRODRUŽNOU VÝZVOU PROVEDE?

Jmenuju se Linda Horčičková.

Jsem instruktorka a tvůrce programů zážitkového seberozvoje.

S mnou zažiješ dobrodružství, akci a svobodu.

Věřím, že potkat duši můžeš nejlíp v přírodě, v akci, a když opravdu chceš. 

Ale jinak jsem normální holka. Jako ty :-).

VÝZVA UTEČ Z PAŘÁTŮ STEREOTYPU vychází z mého čtyřtýdenního online kurzu Poznej tajemství mikrodobrodružství.

Co prožily účastnice kurzu se můžeš dočíst tady:

Běž do toho!!! Stojí to za to! Nemůžeš nic ztratit, jen získat! 🙂 Před kurzem jsem doufala, že se mi vrátí aspoň trochu radosti do stereotypního života, měla jsem pocit, že už jsem všechno zažila, prožila, viděla, že už není snad nic pěkného, co by mě čekalo......ale teď jsem si uvědomila, že MD můžu prožívat i v těch obyčejných dnech, stačí jen posunout hranici, udělat něco malinko jinak a výsledek je moc fajn, MD nabourává stereotypní život, vytrhává z letargie a nudy, život mě začal zase mnohem víc bavit.
Iveta Gargulová
Upřímně jsem se na kurz hodně těšila a byla zvědavá, co je to “mikrodobrodružství”, a co má nebo nemá společného s klasickým dobrodružstvím, protože to je teď, v mém případě, s mými malými dětmi poněkud jiné (ale ne nemožné 😀 ). Taky jsem byla dost zvědavá, jak se něco takového dá “učit” on-line. A bylo to super! Díky Lindě jsem se naučila více přemýšlet a vyhledávat maličkosti, kterými lze zpříjemnit každodenní život. A nejen to, dozvěděla jsem se, jak takovéto zážitky uchovávat a čerpat z nich energii ještě dlouho po jejich skončení.
Denisa Jaukerová
Kurz mi pomohl rozhoupat se a vymyslet pro sebe nějakou činnost, která vytvoří pozitivní zážitek:-). Ne, že bych něco podobného nedělala dřív, ale tentokrát to bylo víc vědomé a promyšlenější. A neodkládala jsem to na "až jednou". Přitom to byly to drobnosti, které mi udělaly radost. Také mě potěšila erudovanost lektorky Lindy. Myslím, že ti, kteří chtějí každou praxi podložit dostatečnou teorií, si stejně jako já, přijdou na své, protože Linda kurzem provází vyzbrojena tabulkami, grafy i výklady pojmů a zároveň k nim dává příklady, takže je všechno srozumitelné a jasné. Jo, a bavila mě také pestrá škála pohledu na mikrodobrodružství od spoluúčastnic kurzu, jejich nápady pro mě byly inspirací.
Romana Vylitová
Kurz Poznej tajemství mikrodobrodružství mi přišel do cesty právě ve chvíli, kdy jsem cítila, že chci něco nového, ale nic, co by mi převrátilo život naruby. A to jsem v něm našla. Linda láká k dobrodružství, nabízí možnosti a předkládá způsoby, jak z možná obyčejných chvil udělat něco výjimečného. Radí, jak si takové zážitky uchovat. Naučila mě, že cesta k mikrodobrodružství je i pro člověka spokojeného se svým životem výhodnou volbou. Dívám se na situace a místa jinak. Nacházím a vytvářím si mikrodobrodružství tam, kde jsem je dřív neviděla nebo neměla odvahu hledat. Těším se na další takové chvíle a jsem spokojenější.
Monika Hoštičková
Co jsem zažila já: spoustu aha efektů, příjemnou atmosféru, osobní přístup, skvělou komunitu lidí. Radost z nových mikrodobrodružství.
Barbora Šímová
Pokud ti chybí v životě dobrodružství, tak je to skvelý způsob, jak se ho naučit vědomě vyhledávat a prožívat. Vlastně si myslím, že je to super, i když si myslíš, že na takové věci vůbec nemáš prostor a čas, protože můžeš zjistit, že stačí i opravdu málo.
Hanka Evelínka Vojtková
Kurz mne příjemně osvěžil a obrátil mi pozornost trochu víc zase na mně, což po 4 letech doma s dětmi fakt oceňuji 😁 naučila jsem se víc prožívat zážitky a hledat energii a radosti v běžném dni. To je pro mne moc příjemné. Zvlášť zjištění, ženění potřeba zas tak moc, stačí se večer s dětmi projít v dešti 💃 Asi jsem se i díky tomu zklidnila. Rozhodně kurz splnil slib, že dodá energii vyčerpané matce v kolotoči děti, domácnost. 😁 A i díky tomu se mi to daří aspoň trochu měnit.. 🙃
Zuzana Trnková
Kurz je naprosto skvělý a úžasný. Linda je stále nadšená a srší pozitivní energií. A to i ve chvílích, kdy bych osobně byla totálně zničená. Po celou dobu nás nádherně a pravidelně opečovávala. Obdivuji, jak stíhala všem reagovat a že nás v kurzu bylo hojně. Každá naše otázka či reakce byla pro Lindu v pořádku a dokázala vždy najít slova podpory. Odnáším si z kurzu několik super pomocných pomůcek, které můžu použít i na něco jiného než jen na podporu mikrodobrodružství v mém životě.
Jana Srdce
Kurz rozhodně doporučuji všem, kterým začal život připadat jako jednotvárná rutina nebo těm, kteří se cítí převálcováni každodenními povinnostmi a připadá jim, že z toho nevede žádná cesta. Ale i pro ostatní je to dobrá inspirace a příležitost podívat se na svět a na sebe jinýma očima a zažít radost z dobrodružství i tam, kde bychom to třeba ani nečekali 🙂
Barbara Fajkusová
Milá Lindo, děkuji, žes vrátila do mého života (ne)všední zážitky. Hlavně tu schopnost vážit si relativně drobných událostí, které mohou mít, ve finále, mnohem větší dosah. Ukázala jsi, že není nutné se nechat semlít všedností dne, ale že i v tom zdánlivě obyčejném dni je prostor pro neobyčejné zážitky. A nemusí to být adrenalinové nebo finančně náročné záležitosti.
Bára Skálová

Váháš? Napiš mi otázky na linda@lindahorcickova.cz.