Mikrodobrodružství čekají všude kolem.   Běž si pro ně.

Nauč se vědomě prožívat.

Najdi neprošlapanou cestu blíž k sobě.

Zamiluj si krásné karty.

Uvěř v harmonii.

- čtyřtýdenní e-mailový program - celkem 76 karet -

- můžeš absolvovat i jednotlivé týdny samostatně -

- NOVĚ: ke každé kartě tip na jedno mikrodobrodružství -

Téma 1
Téma 3
Téma 2
Téma 4

Po čtyřech týdnech s kartami Cesta harmonie budeš:

 

 • o pořádný kus blíž k sobě a tím i k vnitřní harmonii a štěstí
 • mít vybudovaný návyk vědomého prožívání, a tím se ti otevřou nové možnosti práce se sebou a výzvami v tvém životě
 • vidět kolem sebe příležitosti k mikrodobrodružství na každém kroku
 • umět o trochu víc důvěřovat běhu světa, netlačit na pilu a vnímat, co a proč k tobě přichází
 • koukat se na své okolí novýma očima. Nové oči uvidí nové věci a objevíš nové možnosti.
 • vlastnit celkem 76 krásných karet ve formátu PDF vhodném k vytištění

"Bylo skvělé mít každé ráno hned po probuzení téma na následující den. Některé karty ve mne rezonovaly několik dní, opakovaně jsem se k tématu vracela. Prošla jsem si cestou sama, teď po vytištění karet se chystám na cestu vydat znovu s celou rodinou. jsem zvědavá, co karty vynesou napovrch v naší hodně do sebe uzavřené rodině. Moc se těším :-)" - Katka, účastnice pilotního programu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V programu pracuješ s vyladěným principem práce s kartami odzkoušeným na 350 účastnících tří běhů Týdne zdarma s KVP.

Nově jsem karty propojila s mikrodobrodružstvími venku. Je to způsob, jak propojit tvoje vnitřní vědomé prožívání s vnějším světem. Ke každé kartě najdeš v e-mailu inspiraci na nějakou drobnou akci v přírodě. 


Je to hra.

A je to zároveň intenzivní trénink vědomého prožívání.

Je to inspirace.

Jak karty použiješ je na tobě.


Karty vědomého prožívání: Cesta harmonie je čtyřtýdenní e-mailový program. Každý týden se zabýváš jedním tématem z různých úhlů pohledu:

 • VZTAHY
  Karty: Věci, sebeláska, partnerství, přátelství, rodina, peníze.
 • ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA
  Karty: Štěstí, čas, práce, pohyb, emoce, altruismus.
 • VYJADŘOVÁNÍ VDĚČNOSTI
  Karty: Samomluva, děkuji, paralelní reality, řečové hry, vědomé naslouchání, porozumění.
 • MYŠLENKY A SLOVA
  Karty: Vděčnost v praxi, způsob myšlení, pochvala a poděkování, ocenění a uznání, úsměv, laskavost.

JAK FUNGUJÍ KARTY V PRAXI?

Během čtyř týdnů ti postupně pošlu do e-mailu celkem 76 karet týkajících se témat: Vztahy, Životní rovnováha, Vyjadřování vděčnosti, Myšlenky a slova.

Karty dostaneš elektronicky do e-mailu v tiskovém PDF.

Karty si můžeš vytisknout a používat je opakovaně. Pokud zrovna nemáš možnost tisku, můžeš s nimi pracovat i v elektronické podobě.

Stačí ti 10 minut ráno a 10 minut večer. Každé ráno po dobu čtyř týdnů dostaneš do e-mailu celkem 3 karty:

1)Kartu s úkolem dne, nad kterým můžeš až do večera přemýšlet.

2)Speciální kartu s textem na dané téma. Z textu načerpáš jiný pohled na věc a možnosti toho, jak zaujmout k tématu svůj vlastní postoj. Získáš povzbuzení, myšlenky a souvislosti, díky kterým lépe najdeš v daném kontextu sam/a sebe a svůj prostor.

3)Kartu, ve které se večer vrátíš k úkolu dne a shrneš a zhodnotíš si své myšlenky.

Výjimkou budou vždy první dny z týdnu, kdy ti přijde vždy jen 1 karta. Žolík jako úvod do tématu na následujících 6 dní.

PLUS NOVĚ ke každé kartě v e-mailu dostaneš tip na drobnou aktivitu venku, kterou můžeš podpořité téma karty. Ber to jako první krok k umění vytvářet si mikrodobrodružství každý den.

TIP:

Práci a hru s kartami můžeš samozřejmě s kýmkoliv sdílet. S partnerem, dětmi, přáteli. 

Co ještě ke kartám dostaneš?

 • Titulní kartu celého balíčku Cesta harmonie
 • Krabičku na karty ve formě šablony k vytištění a složení, abys mohl/a karty lépe uschovat, až si je vytiskneš.
 • Tiskové archy v PDF, které ti na konci každého týdne programu umožní vytisknout si všechny karty najednou.

Příběh karet vědomého prožívání

Karty mají za sebou intenzivní cestu. V začátcích korona-krize jsem byla úplně paralyzovaná, jak o tom píšu v tomto článku ze 13.3. Bála jsem se a nevěděla jsem, kudy kam. Vůbec.

Ale zabralo to, co vždycky. Ponořila jsem se do svých zkušeností, vrátila jsem se sama k sobě. Netrvalo ani 3 dny, a byla jsem to zase já. Sláva!

Jenže kolem sebe jsem viděla spoustu lidí, kteří se báli moc. Kterým se život rozsypal na padrť. Kteří ztratili sami sebe. Moc jsem všem přála, aby se dokázali posbírat z počáteční paralýzy, jako se to povedlo mně. A pak ke mně přišel nápad a v podstatě za pár hodin jsem vytvořila Karty vědomého prožívání: Zemětřesení hodnot.

Pro všechny, kteří se najednou cítili ztracení a nejistí. Pro všechny, kteří se báli. Pro všechny, kteří se nestíhali adaptovat. A poslala jsem tuto sadu karet do světa v rámci Týdne zdarma.

Programem prošlo za 3 týdny 350 (!!!) lidí. Na to, že jsem jen "chtěla být prospěšná" (a neumím šít), tak dobrý 🙂 Na základě nádhernejch ohlasů (počtěte si níže) a úspěchu tohoto Týdne zdarma s Kartami vědomého prožívání jsem pro vás vytvořila novou, aktuální sadu: Cesta harmonie. Tu jsem odzkoušela, vyladila a teď ji posílám k tobě!

Co si o Kartách vědomého prožívání myslí ti, kdo je už mají?

 

Karty jsou pěkně "ze života" nevyžadují žádné vstupní velké duchovní uvědomění, proto se mi s nimi skvěle pracuje s celou rodinou včetně dětí, na které jsou běžné inspirační karty často zbytečně složité. Oslovily mne a udržely si mou přízeň jako jediný online projekt v současné situaci, nebyly zahlcující, a přitom dávaly prostor pro vyjádření se ve skupině. Děkuji za inspiraci 🙂
Kateřina Ledašilováúčastnice 1. běhu
Práce s kartami mě velmi inspirovala. Je pro mě přínosný způsob práce s kartami, který byl zvolen. Ranní úkol, celodenní pozorování a večerní shrnutí dne. Měla jsem tak příležitost si situací vědoměji všímat. Ilustrace jemně vystihují danou hodnotu. Kdyby byla možnost dále pokračovat s dalšími hodnotami, s nadšením jdu do toho. Způsob přemýšlení Lindy mi dávaly možnost zamyslet se v jednotlivých tématech více směry a rozšířit tak svůj pohled na jednotlivé hodnoty. Děkuju za čas a inspiraci!
Maruškaúčastnice 1. běhu
Musím říct, že jsem se hodně těšila na každé ráno, až si prohlédnu novou kartu s úkolem, který bude nový den provázet. I ilustrace na kartách jsou velmi milé, že hezky naladí k tématu. A je mi líto, že týden už končí, protože mi dal hodně podnětů k přemýšlení a impuls ponořit se hlouběji do svého prožívání.
Janaúčastnice 1. běhu
Karty jsou moc pěkně zpracované a návodné. Člověk se zastaví a zamyslí nad svými hodnotami a to i v době "nekoroňácké". Ke kartám se rozhodně vrátím. Děkuji za tento počin.
Michaelaúčastnice 1. běhu
Karty jsou SUPER motivací a po ránu díky úkolu skvělé naladění se na den 🙂 Citáty a ilustrace nádherně propojené - krásné. Děkuji!
Petraúčastnice 1. běhu
Jsem ráda,že jsem se týdne zúčastnila.Bylo to pro mě něco nového a pomohlo mi to ujasnit si myšlenky.Možnost diskutovat v fb skupině byla taky moc fajn.
Erikaúčastnice 1. běhu
Máš to moc pěkně zpracované, i ta facebooková skupina k tomu, je to moc fajn projekt! Můžu doporučit. Škoda, že už to končí (i když já večer teda zapomenu, nestihnu nebo není kapacita na "večerní" kartu, ale ono si ráno zrevidovat ten předchozí a navázat novou kartou, není taky od věci).
Hanka Hejkováúčastnice 1. běhu
Určitě si karty vytisknu. Aby mohly viset celý den na nástěnce, kde je uvidím. A až je budu mít vytištěné, pojedu celý týden znovu, už ne sama, ale se zapojením celé rodiny. Díky za inspiraci.
Kateřina Ledašilováúčastnice 1. běhu

Dočetl/a jsi až sem? Tak to tě srdečně zdravím! Že se ještě neznáme? Škoda!

Jsem Linda Horčičková a víc o mně najdeš tady.

Za normálních nekorona-okolností tě vezmu ven, tam, kde najdeš dobrodružství, akci a sovobodu. Jsem tvůrce seberozvojových zážitkových programů. Ráda cestuju. A taky se dobře adaptuju na změnu :-).

V korona-světě jsme si moc kolektivního outdooru neužili, takže jsem vytvořila nádherný a užitečný Karty vědomého prožívání. Jsem to stále já :-).

Kolik Karty vědomého prožívání stojí?

4 týdny s Kartami vědomého prožívání obsahují témata: Vztahy, Životní rovnováha, Myšlenky a slova, Vyjadřování vděčnosti.  Celkem ti do e-mailu přijde 76 karet.

Cena: 999Kč.

To je asi 13 Kč za kartu. 250 Kč za týden.

Ke kartám dostaneš navíc:

Krabičku na karty ve formě šablony k tisku a složení,

tiskové archy pro jednodušší tisk karet,

a samozřejmě titulní kartu celého balíčku.

 


1 týden s Kartami vědomého prožívání, téma dle tvého výběru. Tedy BUĎ Vztahy, NEBO Životní rovnováha, NEBO Myšlenky a slova NEBO Vyjadřování vděčnosti. Celkem ti do e-mailu přijde 19 karet.

Cena: 299Kč. 

Ke kartám dostaneš navíc:

Krabičku na karty ve formě šablony k tisku a složení,

tiskové archy pro jednodušší tisk karet,

a samozřejmě titulní kartu celého balíčku.

 

Co když zjistím, že program vůbec není pro mě a že v něm nechci být?

Do 4 dnů od zakoupení programu na 4 týdny a do 2 dnů od zakoupení programu na 1 týden můžeš e-mailem požádat o vyřazení z programu. Bez zbytečných otázek ti vrátím celou zaplacenou částku.

Ale budu mnohem radši, když mi napíšeš, co můžu zlepšit, aby ti program vyhovoval :-).

Fotky od účastníků programu KVP:

Možná se ptáš (FAQ):

Co a kdy mi tedy bude do e-mailové stránky chodit?

Každý den ráno ti přijde 1 e-mail. První den každého týdne v něm bude 1 karta. Od 2. do 7. dne vždy 3 karty. V každém e-mailu nově najdeš vždy tip na to, jak můžeš téma karty podpořit drobnou aktivitou někde venku v přírodě. Ber to jako první krok k umění vytvářet si mikrodobrodružství každý den.

 

Co když nemám možnost si karty doma tisknout?

Vůbec nevadí. Pracuj s nimi pouze elektronicky. Vytisknout si můžeš třeba až celý balíček po skončení každého týdne porgramu z praktického PDF archu k vytištěí se všemi kartami z celého týdne najednou.

 

Co když nevydržím tempo? Když nebudu mít na karty pravidelně čas?

Nevadí. E-maily s kartami ti zůstavají a můžeš se k nim vrátit kdykoli se ti to hodí. Karty na sebe navazují jen volně, tedy když nějakou přeskočíš, můžeš se k ní vrátit později a frčet dál v tempu. Není to tak hrozné, jako když ti uteče díl Hry o trůny.

 

Co když nebudu něčemu rozumět?

Pokud máš, nebo budeš mít, nějaké otázky, náměty, jsem k dispozici na e-mailu a na otázky ti ráda odpovím.

 

Někde jsem slyšel/a, že ke kartám funguje i facebooková skupina. Kde ji najdu?

V současné době karty fungují BEZ facebookové skupiny. Pokud ti moc chybí, napiš mi. Když vás napíše víc, budu přemýšlet o tom, jak facebookovou skupinu spustit.

 

Co když moc chci karty, ale nechci na ně čekat 4 týdny? Je možné stáhnout si celý balíček?

Hodnota programu tkví právě v jeho postupném procházení. Není možné stáhnout si celý balíček najednou.

 

Kdy mi karty začnou chodit?

První karta ti přijde následující ráno od připsání platby za Karty na účet. Následují pak karty každé další ráno.

 

Mohu si pořídit i jednotlivé balíčky s týdenními tématy každý zvlášť?

Ano. Program funguje lépe, pokud projdeš všechna témata najednou, takže celý čtyřtýdenní balík je zvýhodněn. Ale pokud tě zajímají jen některá ze 4 témat, můžeš si je objednat i zvlášť. K této možnosti se dostaneš v objednávkovém formuláři, který najdeš pod tímto tlačítkem:


ilustrace karet: Nemetona – Posvátný háj

Projekt vzniká díky podpoře Ingrid Dach, copywriterky pro úspěšné ženy