Jsi dobrodružná duše, ale upadáš do rutiny?

CHCEŠ NAJÍT ODVAHU JÍT VLASTNÍ CESTOU?

 

Autorské inspirační Karty vědomého prožívání tě v tom podpoří.

Karty zpracovávají hluboká témata a poskytují podporu v hledání vlastního přístupu k životu. Jsou to inspirační karty úplně nového typu, které tě vtáhnou do děje a přimějou k akci.

 

JAK FUNGUJÍ KARTY V PRAXI?

Po objednávce karet ti každý den ráno po dobu 6 dní přijdou do e-mailu 3 karty, které zpracovávají vždy 1 z témat. Celkem tedy získáš 18 karet plus 1 kartu titulní.

Stačí ti 10 minut ráno a 10 minut večer. Každý den si vezmi:

1)Kartu s úkolem dne, nad kterým můžeš až do večera přemýšlet. Tuto kartu odkryj ráno.

2)Inspirační kartu s textem na dané téma. Z textu načerpáš jiný pohled a možnosti toho, jak zaujmout k situaci postoj. Získáš povzbuzení, myšlenky a souvislosti, díky kterým lépe nejdeš v nové realitě sama sebe. Tuto inspirační kartu si vezmi kdykoliv během dne, kdy na ni máš pár minut. Klidně také hned ráno společně s kartou ranní.

3)Kartu, ve které se vrátíš k úkolu dne a shrneš si své myšlenky. Tuto kartu reflexe odkryj večer.

Karty si můžeš vytisknout a používat je opakovaně. Pokud zrovna nemáš možnost tisku, můžeš s nimi pracovat i v elektronické podobě.

Práci a „hru“ s kartami můžeš samozřejmě sdílet s partnerem, dětmi.

Karty jsem vytvořila pro všechny z nás, kdo na sobě neustále pracujeme a potřebujeme podporu v tom, abychom dokázali žít život tak, jak chceme. Jít vlastní cestou.

Karty jsou ke stažení zdarma.

Karty tě provedou 5+1 tématem:

  • Výzva.
  • Dobrodružství.
  • Akce.
  • Svoboda.
  • Cesta.
  • Bonus: Víra.
    Tato karta vznikla samostatně na přání. Téma víry si přála výherkyně z mého kurzu Cesta harmonie. Zpracovala jsem toto téma pro Helenu a teď dávám víru společně s Odvahou jít vlastní cestou.

Co řekly účastnice o Kartách vědomého prožívání: Zemětřesení hodnot a Cesta harmonie?

Musím říct, že jsem se hodně těšila na každé ráno, až si prohlédnu novou kartu s úkolem, který bude nový den provázet. I ilustrace na kartách jsou velmi milé, že hezky naladí k tématu. A je mi líto, že týden už končí, protože mi dal hodně podnětů k přemýšlení a impuls ponořit se hlouběji do svého prožívání.
JanaKarty vědomého prožívání: Zemětřesení hodnot
Určitě si karty vytisknu. Aby mohly viset celý den na nástěnce, kde je uvidím. A až je budu mít vytištěné, pojedu celý týden znovu, už ne sama, ale se zapojením celé rodiny. Díky za inspiraci.
Kateřina LedašilováKarty vědomého prožívání: Zemětřesení hodnot
Děkuji za možnost každodenního zamyšlení nad životem a vlastními hodnotami, ze kterého se snad časem stane dobrý zvyk. Citáty i krásné ilustrace na kartách byly pro směrování myšlenek dobrým kompasem.
V.Karty vědomého prožívání: Zemětřesení hodnot
Karty jsou SUPER motivací a po ránu díky úkolu skvělé naladění se na den 🙂 Citáty a ilustrace nádherně propojené - krásné. Děkuji!
PetraKarty vědomého prožívání: Zemětřesení hodnot
Bylo skvělé mít každé ráno hned po probuzení téma na následující den. Některé karty ve mne rezonovaly několik dní, opakovaně jsem se k tématu vracela. Prošla jsem si cestou sama, teď po vytištění karet se chystám na cestu vydat znovu s celou rodinou. jsem zvědavá, co karty vynesou napovrch v naší hodně do sebe uzavřené rodině. Moc se těším 🙂
KatkaKarty vědomého prožívání: Cesta harmonie
Karty doporučuji všem milovnicím karet. Jsou plné krásných myšlenek. Ukáží vám jiný úhel pohledu na věci, které považujete za samozřejmé. Díky kartám se zastavíte a ponoříte se do sebe sama. Lindy karty vás zaujmou a budete se k nim s láskou vracet.
Kateřina SladovníkováKarty vědomého prožívání: Cesta harmonie
Karty byly skvělé tím, že jsem se jim mohla věnovat v klidu doma. Doporučila bych je mámám na mateřské. Fakt si to zasloužíme. Jsou to přátelské úkoly a mámy na sebe často zapomínají a nemyslí. Prospělo mi to, i ve vztahu k dětem. Se staršími dětmi se budou dát témata i probírat. Karty si vytisknu a někdy v budoucnu využiji i s dětmi, už teď se na to těším 🙂 Karty doporučuji i ostatním, je to příjemné zamyšlení nad sebou samým, vztahem k sobě, ke světu. Ilustrace jsou nádherné.
KristýnaKarty vědomého prožívání: Cesta harmonie
Děkuju za milé překvapení! Moc se mi líbí náplň karty. Spojeni se světlem mě oslovuje. I jméno Helena znamená světlo. Někdy jako bych světlo zcela ztrácela a hledám ho, a přitom mám jedno přímo před sebou. Asi jako je to s tou vírou, někdy to světlo prostě nevidíme, a přitom tady někde stále je, třeba i úplně blízko nás. Děkuju, raduju se z karty. Myslím, že se moc povedla a těším se, že bude dělat radost i ostatním.
H.výherkyně karty na téma víra

ilustrace karet: Nemetona – Posvátný háj

Projekt vznikl díky podpoře Ingrid Dach, copywriterky pro úspěšné ženy