Objednávka ebooku

Fascinující svět zážitkovek

20 otázek, na které najdete odpověď díky zážitkům
+ návod, jak najít zážitkovku na míru

 • ANO
  objednávám si tímto ebook Fascinující svět zážitkovek: 20 otázek, na které najdete odpověď díky zážitkům + návod, jak najít zážitkovku na míru v hodnotě 390 Kč.
 • ANO
  vím, že k ebooku dostanu zcela zdarma 3 bonusy: Pracovní listy k ebooku, autentický příběh O emocích a možnost konzultace zdarma.
 • ANO
  Vím, že tento e-book včetně bonusů obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  vím, že pokud zjistím, že ebook není pro mě a že mi nic nedal, mohu bez udání důvodu požadovat vrácení peněz, a to v prodloužené lhůtě 30 dnů od zakoupení ebooku.

Přečtěte si, co říkají čtenáři o ebooku:

 

Lindo, krásně jsem si početla. Úplně jsi mě vtáhla do děje. Ponořila jsem se do snění a zavzpomínala na svoje zážitky. Mám za sebou pár dětských táborových her, životních cest, které mě hodně naučily, a firemních teambuildingů. Ve srovnání s tebou je to ale slabý čajíček. Úplně na mě dýchla pohodová atmosféra a chuť zkusit něco nového. Grafiku a fotky máš hezké, dolaďují atmosféru. Bonus O emocích je pěkný příběh, skoro mi bylo líto, že skončil.
Marcela VáňováŽivotní cesty introverta
Jsem člověk, který na sobě musel hodně zapracovat. Neměla jsem sebevědomí, neuměla jsem mluvit před lidmi, byla jsem plná strachu. A to v době, kdy nebyly takové možnosti jaké jsou dnes. Díky tomuto ebooku, máte možnost najít cestu, jak si odpovědět na své životní otázky. Kam chcete směřovat, co chcete ve svém životě změnit a kam se posunout? Ebook nabízí informace, které ušetří čas, peníze, ale hlavně stojí na vlastních zkušenostech. Což je pro mě stěžejní. I já, i když mně je už skoro padesát, se chci dále posunovat ve svém životě, stále mám ještě spoustu strachů a úkolů před sebou.A díky tomuto ebooku si budu umět vybrat zážitek sobě na míru. Dnešní doba nabízí možnost žít svobodně, užívat si života a každodenních maličkostí. Můžeme dělat co chceme a s kým chceme. Ale je to jen na nás. Rozhodně stojí za přečtení.
Žanet Dolanatelierkomora.cz
NAPROSTÁ PARÁDA. Původně jsem si myslela, že to bude zase jen opakování již známých věcí, které jsem už milionkrát četla, zas pořád dokola. Nicméně ebook naprosto rozbil toto moje očekávání. Je krásně lidsky napsaný a lehce pochopitelný. Žádné poučky, ale každý si z něj zvládne vzít to, co chce, nebo potřebuje. A když se skombinuje ještě s předchozím ebookem zdarma, dává to ještě víc hlavu a patu. Začínám se těšit, až se zase na nějakou zážitkovku podívám. Určitě stojí za to si ebook koupit a přečíst si ho.
Lenka Sovová

Potřebujete  pomoc?

Napište mi na linda@lindahorcickova.cz nebo volejte na 774 333 105.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.