Objednávka Karet vědomého prožívání: Cesta harmonie

 • ANO
  objednávám si tímto balíček inspiračních Karet vědomého prožívání Cesta harmonie
 • ANO
  vím, že balíček obsahuje celkem 76 karet.
 • ANO
  vím, že karty mi přijdou v krabičce z tvrdého papíru.
 • ANO
  vím, že je mnoho způsobů, jak s kartami pracovat, a že je čistě na mě, jak je využiju.
 • ANO
  vím, že karty mi přijdou buď Zásilkovnou, nebo si je od Lindy převezmu někde osobně.

Přečtěte si, co říkají účastníci týdenního programu KVP: Zemětřesení hodnot, který byl předlohou pro KVP: Cesta harmonie:

Práce s kartami mě velmi inspirovala. Je pro mě přínosný způsob práce s kartami, který byl zvolen. Ranní úkol, celodenní pozorování a večerní shrnutí dne. Měla jsem tak příležitost si situací vědoměji všímat. Ilustrace jemně vystihují danou hodnotu. Kdyby byla možnost dále pokračovat s dalšími hodnotami, s nadšením jdu do toho. Způsob přemýšlení Lindy mi dávaly možnost zamyslet se v jednotlivých tématech více směry a rozšířit tak svůj pohled na jednotlivé hodnoty. Děkuju za čas a inspiraci!
Maruškaúčastnice 1. běhu KVP: Zemětřesení hodnot
Týden zdarma s kartami vědomého prožívání se mi moc líbil. Byl pro mě přínosný zejména proto, že jsem se mohla nad hodnotami, které jsou důležité, opravdu zamyslet. Citáty byly zajímavé, podnětné. Děkuji za něj.
Kristýna Totováúčastnice 1. běhu KVP: Zemětřesení hodnot
Karty jsou pěkně "ze života" nevyžadují žádné vstupní velké duchovní uvědomění, proto se mi s nimi skvěle pracuje s celou rodinou včetně dětí, na které jsou běžné inspirační karty často zbytečně složité. Oslovily mne a udržely si mou přízeň jako jediný online projekt v současné situaci, nebyly zahlcující, a přitom dávaly prostor pro vyjádření se ve skupině. Děkuji za inspiraci 🙂
Kateřina Ledašilováúčastnice 1. běhu KVP: Zemětřesení hodnot

Potřebuješ  pomoc?

Napiš mi na linda@lindahorcickova.cz nebo volej na 774 333 105.

Ráda ti pomůžu případné potíže s objednávkou vyřešit.