Přihláška do online kurzu

POZNEJ TAJEMSTVÍ MIKRODOBRODRUŽSTVÍ

Získej nové zážitky a víc energie do běžné reality

2 600 Kč

Včetně BONUSU v hodnotě 990 Kč 

21 krátkých inspiračních videí s tipy jak ozvláštnit každý den

A můžeš se těšit taky na bonusový rozhovor s Annou Hanuš Kuchařovou!

Společně zařadíme to tvého života energii, radost a dodáme do něj "šťávu".

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Co říkají o kurzu ženy, které jím už prošly?

Kurz mne příjemně osvěžil a obrátil mi pozornost trochu víc zase na mě, což po 4 letech doma s dětmi fakt oceňuji. Naučila jsem se víc prožívat zážitky a hledat energii a radosti v běžném dni. To je pro mne moc příjemné. Zvlášť zjištění, že není potřeba zas tak moc, stačí se večer s dětmi projít v dešti. Asi jsem se i díky tomu zklidnila. Rozhodně kurz splnil slib, že dodá energii vyčerpané matce v kolotoči děti, domácnost. A i díky tomu se mi to daří aspoň trochu měnit. Kdyby byla možnost dále pokračovat s dalšími hodnotami, s nadšením jdu do toho. Způsob přemýšlení Lindy mi dávaly možnost zamyslet se v jednotlivých tématech více směry a rozšířit tak svůj pohled na jednotlivé hodnoty. Děkuju za čas a inspiraci!
Zuzana Trnková
Běž do toho!!! Stojí to za to! Nemůžeš nic ztratit, jen získat! 🙂 Před kurzem jsem doufala, že se mi vrátí aspoň trochu radosti do stereotypního života, měla jsem pocit, že už jsem všechno zažila, prožila, viděla, že už není snad nic pěkného, co by mě čekalo... ale teď jsem si uvědomila, že mikrodobrodružství můžu prožívat i v těch obyčejných dnech, stačí jen posunout hranici, udělat něco malinko jinak a výsledek je moc fajn, mikrodobrodružství nabourává stereotypní život, vytrhává z letargie a nudy, život mě začal zase mnohem víc bavit.
Iveta Gargulová
Kurz je naprosto skvělý a úžasný. Linda je stále nadšená a srší pozitivní energií. A to i ve chvílích, kdy bych osobně byla totálně zničená. Po celou dobu nás nádherně a pravidelně opečovávala. Obdivuji, jak stíhala všem reagovat a že nás v kurzu bylo hojně. Každá naše otázka či reakce byla pro Lindu v pořádku a dokázala vždy najít slova podpory. Odnáším si z kurzu několik super pomůcek, které můžu použít i na něco jiného než jen na podporu mikrodobrodružství v mém životě.
Jana Srdce

Potřebuješ  pomoc?

Napiš mi na linda@lindahorcickova.cz nebo volej na 774 333 105.

Ráda ti pomůžu případné potíže s objednávkou vyřešit.