Stáhni si příběh naší cesty obytňákem do Chorvatska. ZDARMA. Velmi mě těší, že se s vámi mohu o tento zážitek podělit.

DESETIDENNÍ DEMO

Jedna rodina, 7,5 metru dlouhé auto, 10 dní.

Telenovela hadr. V tomto příběhu jdu až na dřeň, pouštím si tě k tělu. Byl to velký experiment, který tě inspiruje, pobaví, a možná taky trochu vyděsí.

Jak funguje cestování s obytňákem, když o tom ale vůbec nic nevíte? Co na takovou cestu říká dvou a půl leté dítě? Jak nám šlo BÝT všem třem dohromady? Existují cesty, dovolené a prázdniny, z kterých jsou fotky jako z ráje, ale ve skutečnostito taková idyla nebyla?  

Najdi odpovědi na tyto i další otázky a nakoukni pod pokličku téhle cesty. Zvu tě!

Respektuji tvoje soukromí a nikdy ti nebudu posílat spam.

Co o příběhu říkají čtenáři?

Ahoj Lindo, muselo to být hodně husté. Nenapadlo by mě, že to budeš tolik prožívat. Celkově se mi text líbil, je autentický, upřímný. Naprosto skvělé mi přišlo, že spolu s Petrem o svých splínech nějakým byť třeba ne úplně stoprocentním způsobem umíte mluvit. Inspirující. To fakt málokdy zažívám asi s kýmkoliv. Moc se mi líbilo shrnutí, co jsi od cesty chtěla a měla v plánu, a co se povedlo. Dobré mi taky přišlo, jak jsi popisovala část o tom, že fotky máte idylické, ale jinak to idyla nebyla. Je to velký zlo současných sociálních sítí a náhledu na ně - prostě všichni na fotkách žijou perfektní život, v reálu to ale tak často není. Ale to už na fotkách vidět není. Aby tě zážitek něco naučil, musí být silný. A občas někomu nestačí ani síla několika atomovek – a to pak nemá moc dobré následky, když třeba opakovaně neposlouchá svou intuici nebo tak. Díky za příběh!
Petraprávnička na volné noze