Rozlouskni své dilema

a posuň se konečně dál!

Možná ti v hlavě straší mnohem těžší téma, než pro co se rozhodnout k obědu.

Přestěhovat se, nebo nepřestěhovat?

Zůstat s partnerem, nebo odejít?

Dát dítě do školy, nebo ho nechat na domácím vzdělávání?

Jít pracovat do zahraničí, nebo zůstat v Čechách?

Vstoupit do toho kurzu/mastermindu, nebo nevstoupit?

...

Varianta A, varianta B.

Pro a proti. Stále dokola. Stále dokola. Stále dokola.

POTŘEBUJEŠ už to ROZHODNOUT!

Ubírá ti to kapacitu, pozornost, energii.

Máš to proMYŠLENÉ horem dolem, ale stejně...

...NEVÍŠ!

Pomůžu ti rozhodnout se a podpořím tě v dalších konkrétních krocích vedoucích k řešení

Mám totiž na dilemata tajný recept.

 Během konzultace tě provedu somatickou technikou, kdy se dozvíš, co ti o problému a variantách jeho řešení říká tvé tělo a emoce.

Na videopozvánku se můžeš podívat tu: (1:06)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reference

Potřebovala jsem si pořešit a rozklíčovat určité dilema. Linda jako somatická koučka krásně a hravě zacílila na mé tělo. A já jsem tak mohla hodinu a půl vše odevzdat moudrosti mého milovaného těla. Dávalo mi zajímavé signály a uvědomění. A bavilo mě mu naslouchat. Jeho řeč je místy i dost vtipná. A děkuji Lindě za laskavé, ale pevné vedení, které mělo svou jasnou strukturu a řád a nedovolilo tak se odklonit, či se pokusit se snad něčemu niternému vyhnout. Lindiny koučovací schopnosti vřele doporučuji.
Dita Krhovskáwww.ditakrhovska.cz
Lindo, děkuji za provedení technikou na rozhodnutí dilematu. Díky tvému jemnému a láskyplnému vedení do těla jsem si skrze emoce prožila obě varianty svého dilematu a teď už vím jakou cestou se dát, aniž bych musela obě varianty odžít, což je báječná úspora nejen času, ale třeba i zklamání a zbytečné výdeje energie.
Míla Aine Hlávkováwww.milahlavkova.cz
Dilemata zpravidla nechodí po horách, ale po lidech. A nevyhýbají se ani koučům. Je-li kouč profík, má tu nefér výhodu, že se svým dilematem umí celkem obstojně pracovat. Přesto se však může dostat do bodu, kdy by se mu hodil někdo, kdo mu zprostředkuje ještě větší nadhled. Jiný úhel pohledu. A přesně do takového bodu jsem se dostala i já. Na Lindinu nabídku podívat se na mé dilema optikou somatického koučování jsem kývla otevřená neznámému, s očekáváním, že se o sobě a o svém dilematu dozvím něco nového. A přesně to jsem dostala. Lindu vnímám jako profíka každým coulem, který na první dobrou dokáže vytvořit bezpečný prostor naplněný uvolněnou, přátelskou atmosférou, a to i přes obrazovku počítače. Moc dobře ví, že každý problém (dilema) má více rovin a může obsahovat něco, co zůstává očím na první pohled skryto. A velmi citlivě, leč jistě, vás do těchto hlubin vede. Otevře vám komunikační kanál, s jehož pomocí můžete navázat konverzaci s vrozenou moudrostí svého těla. A získat tak nové, leckdy i překvapivé informace.
Martina Černáwww.martinacerna.com
S Lindou jsme otevřely pro mě velmi složité téma a hrábly pěkně hluboko. Jemně otázkami naváděla, pomohla mi podívat se na věci z více pohledů a především upřímně. Není vždy snadné mluvit o některých věcech nahlas, Linda je ale empatická a vnímavá, takže to jde lépe. Na povrch vylezly nejen nečekané emoce, ale i nová uvědomění. Je opravdu k nezaplacení dostat vhled od nezaujatého člověka "z venku". Moc děkuju. Pokud máte téma, se kterým se potřebujete pohnout, Lindu srdečně doporučuji!
Gita Feichtingerová www.gitafeichtinger.cz

Jak to funguje?

Podíváš se na své dilema tak, jak ses na něj dosud nepodívala. Skrze tělo a prožitek.

Nepotřebuješ nic dopředu vědět či umět, technikou tě provedu od začátku do konce.

Představ si to tak, že já se budu ptát, ty budeš mluvit, budeš se u toho pohybovat po prostoru a pozorovat, co cítíš kde v těle. Žádná velká věda. Pouze moudrost jiných zdrojů informací o tvém tématu, než je hlava a myšlenky.

Nemohu slíbit, že své dilema definitivně rozlouskneš, i když je to možné. Každopádně o něm ale získáš nové informace a posuneš se vpřed.

Prakticky

Konzultace na dilema trvá 90 minut.

Probíhá online na platformě Zoom.

Potřebuješ počítač s mikrofonem a kamerou, 5 papírů A4, fixunerušený prostor, po kterém se můžeš pohybovat (nejspíš místnost, kde máš počítač).

Tato konzultace funguje pouze NA DILEMA, tedy na problém, na který pro tebe existují dvě srovnatelně dobrá řešení. Je taky možné, že přijdeme na to, že tvoje dilema ve skutečnosti není dilema. Což je v pořádku, občas se to stane.

V tom případě se na celou situaci podíváme jinými koučovacími způsoby, které tě posunou vpřed.

Cena

Protože vím, že kráčení vlastní cestou je na dlouhou trať, a rozlousknutím dilematu to nekončí, můžeš si vybrat, jestli chceš mojí koučovací podporu i pro následné kroky po rozlousknutí dilematu za zvýhodněnou cenu.

Rozlouskni dilema a vykroč s podporou

90 minut

1800 Kč

Rozlouskni dilema a získej stabilní směr

90 minut + 2x60 minut*

3 500 Kč

Rozlouskni dilema a nech se vést po své cestě vpřed

90 minut+ 4x60 minut**

5 500 Kč

*Dvě následné konzultace musí proběhnout nejpozději do 2 měsíců od datumu konzultace zaměřené na dilema.

**Čtyři následné konzultace musí proběhnout nejpozději do 4 měsíců od datumu konzultace zaměřené na dilema.