Genius Loci

Vzdáleně doprovázené putování s tématem odvahy a strachu.

Představte si celý den pro sebe, kdy putujete nádhernou krajinou... ráda vás provedu.

Pouť trvá 1 den a trasa vede v Moravském krasu kousek od Brna.

Putujeme (tak trochu společně – především vy, a prostřednictvím speciálního průvodce s vámi já) krajinou a využíváme chůze a okolních kulis k vašemu seberozvoji.

Co konkrétně vám putování přinese?

 • Uvědomíte si svoje strachy a pojmenujete je.
 • Přijdete na to, čeho konkrétně a proč se bojíte.
 • Know how o tom, jak můžete pracovat s vašimi strachy. Prozradím, co funguje mně.
 • Posílíte odvahu se svými strachy pracovat.
 • Naplánujete si konkrétní kroky k obrácení svých strachů ve svůj prospěch.

Co ještě putováním získáte?

 • Krásný výlet malebnou krajinou s průvodcem zajímavými místy,
 • Příběhy míst na trase naservírované zrovna, když se to hodí.
 • Celý den času jen sami pro sebe (kdy se vám to naposledy stalo?)
 • Dobrý start pro další (sebe)rozvoj. Základ pro dlouhodobou akci.
 •  Věřte tomu, že na své pouti dostanete přesně to, co zrovna potřebujete. Možná zajímavé setkání. Možná AHA moment, na který už dlouho čekáte. Možná kouzlo času věnovaného sám sobě. Možná motivaci a chuť něco dělat. Možná... pro co si půjdeš TY?

Co putování není?

Není to psychologická ani psychiatrická terapie. Hloubku svých myšlenek řídíte vy, doporučuji neopustit oblast osobnostního rozvoje. Putování nechce ani neumí řešit psychologické nebo psychiatrické problémy. Putování podstupujete na vlastní zodpovědnost.

Jmenuju se Linda Horčičková. Jsem cestovatelka, instruktorka a tvůrce outdoorových rozvojových programů. Provedu vás světem zážitkového vzdělávání a naučím, jak využít zážitky pro osobní rozvoj.


Potřebujete víc informací? To je jasné...

Jak vzdáleně doprovázené putování probíhá?

Podle pokynů v online průvodci procházíte trasu, po které vás provedu pomocí textů, obrázků a videí a podcastů. Vše se k vám dostane online skrz chytrý mobilní telefon.

Tedy potřebujete s sebou nabitý chytrý telefon.


Vše o praktické stránce putování najdete v otázkách a odpovědích zde:

 • Odkud kam?
  Putování začíná a končí v Brně na vlakovém nádraží Židenice.
 • Na jak dlouho?
  Vyhraďte si na putování 1 den.
 • Kolik kilometrů?
  Čistá trasa měří 12,5 km.
 • Jak je putování fyzicky náročné?
  Je to 12,5 km. Většinou po lesních cestách. Trochu z kopce a do kopce. Převýšení asi 340 metrů, jestli vám to pomůže.
 • Pro kolik lidí?
  Putování je postavené pro samotného jednoho poutníka.
 • Co když nechci jít sám/sama a chci putovat s někým?
  Znovu: Putování je postavené pro jednoho samotného poutníka. Pokud přesto chcete jít s někým, samozřejmě běžte. Prosím, zohledněte tuto skutečnost v objednávce.
 • Je vhodné jít na putování s dětmi?
  Nedoporučuju. Abyste plně využili potenciál putování, potřebujete se soustředit sami na sebe.
 • Co potřebuju s sebou?
  NABITÝ CHYTRÝ TELEFON. Pro jistotu doporučuju i nabíječku. Jinak normální vybavení, jako když jdete na výlet. Oblečení adekvátní předpokládanému počasí, jídlo, pití.
 • Kdy mohu na putování vyrazit?
  Kdykoliv. Jakýkoliv den si vyberete podle svých preferenci a svého diáře.

Vše o stránce putování týkající se tématu a přidané hodnoty najdete v otázkách a odpovědích zde:

 • Jak se putování dotýká tématu strachu a jeho překonávání?
  Postupně se dotýkáme tří rovin: Co je to strach? Co se s ním dá dělat? A co s ním budeš dělat ty? Po cestě vám budu klást otázky a navrhovat různá cvičení a zamyšlení. Přidám i know how o tom, co platí na moje strachy. Co si z toho odnesete, je čistě na vás.
 • Budu se při putování bát?
  Nevím. Záleží, kde leží vaše komfortní zóna. Možná že už tím, že se vydáte na putování, překonáte nějaký svůj strach. Držím palce.
 • Jak budou jednotlivé části průvodce vypadat?
  Doporučuji stáhnout si ukázku. Odkaz najdete o kousek níž v textu. Budu potřebovat váš e-mail, abych vám měla kam ukázku poslat.
 • Jaká je přidaná hodnota putování?
  Určitě získáte výlet zajímavými a krásnými místy, příjemně se projdete. Zároveň dostanete inspiraci a podněty pro to, abyste si přišli na věci, na které si přijít potřebujete. Na tomto putování se budou týkat odvahy, strachu a jeho překonávání.
 • Jak je zaručeno, že mi putování něco dá?
  Odpovědnost za výsledek vašeho putování převzít nemohu. Podněty ode mě jsou pouhou nabídkou. Putování je poskládané na základě mých zkušeností a mého nejlepšího vědomí a svědomí. Přesto platí, jaké si to uděláte, takové to budete mít.

Pěkné jednodenní putování v krajině Moravského krasu a ve vlastní hlavě. Jako bonus objevíte pár krásných míst a třeba se něco nového dovíte… i sobě. Vřele doporučuji.
Tomáš Strnadbroadcast specialista
Putování jsem si užil a děkuju ti za něj. Nejlepší na celém konceptu mi přišla tvoje osobní videa - že jsem mohl procházet krajinou s tebou takřka ruku v ruce, bylo to hodně osobní, příjemné pro samotného poutníka.
Ondřej Stravaadvokát, legislativní specialista, mediátor

PŘEDSTAVTE SI DEN, KTERÝ VĚNUJETE JEN SAMI SOBĚ! PŘESDSTAVTE SI VÝLET KRÁSNOU KRAJINOU, KTERÝ PRO VÁS NĚKDO PŘIPRAVIL. PŘEDSTAVTE SI, ŽE VYUŽÍVÁTE SVŮJ VOLNÝ ČAS K AKTIVNÍMU ODPOČINKU A ZÁROVEŇ K SEBEROZVOJI!

Možná si stále nejste jisti, jak to uvnitř průvodce vypadá. Připravila jsem pro vás ukázku. Mimo jiné může sloužit k vyzkoušení toho, jestli váš telefon umí otevřít vše potřebné (a jestli to vy umíte na svém telefonu udělat). 

Kolik putování stojí?

Průvodce putováním Moravským krasem O strachu a jeho překonávání pro 1 osobu stojí 499 Kč.

Pokud půjdete 2 (nebo více) dohromady, cena celkem je 699Kč.

Jedná se o celodenní program, který dostanete v kompletním průvodci plným inspirací, otázek, fotografií, videí a příběhů.

V ceně není zahrnuta doprava vlakem z Brna a autobusem zpět do Brna. Cena této dopravy se pohybuje kolem 100 Kč celkem.

Dovolím si malé vysvětlení k ceně za 2 a více osob. Putování je velmi doporučeno pouze pro jednu osobu. Je podle toho celé postaveno. Věřím, že jen tak se budete moci plně soustředit sami na sebe a na to, co právě VY potřebujete objevit. ALE nechci vyřadit z putování kohokoliv jen pro to, že se z jakýchkoliv důvodů rozhodne jít ve dvojici nebo ve skupině. Proto jsem vytvořila tuto možnost. Taky už vám pravděpodobně došlo, že by vám stačil i jeden přístup pro více lidí. Ne, nedělám z vás (ani ze sebe) pitomce. Prostě vám věřím. Jsem přesvědčená, že do putování jdete čistě a fér - sami k sobě i ke mně. Zároveň, pokud chcete být fér, nemusíte si kupovat průvodce vícekrát za plnou cenu.

Víte jak - co do toho dáte, to z toho taky dostanete 🙂

Na rovinu - jedná se o zaváděcí cenu. Projekt je ve fázi ladění k dokonalosti. Až ho doladím, cena půjde určitě nahoru. Tak neváhejte. Navíc mám chuť vám přidat dárek, koukněte níže.

BONUS PRO VÁS!

10% sleva na ebook Fascinující svět zážitkovek: 20 otázek, na které najdete odpověď díky zážitkům + bávod, jak najít zážitkovku na míru.

Slevu na ebook uplatněte při koupi putování. Budete k tomu vyzvání v procesu objednávky.

Jako poděkování za účast na putování pro vás mám dárek. 

Za komplexní informace o tom, co všechno se zážitkovou metodou můžete naučit a jak k zážitkovým kurzům dostat  zaplatíte nyní o 10% méně.

Při účasti více lidí na putování (viz "cena") lze slevu uplatnit pouze 1x a to pro osobu, která objednala putování.

Pročetli jste stránku až sem? Tak to nejspíš máte chuť vstát od počítače a začít putovat! Zbývá jen dojít si pro vlastní zážitky z pouti. Ty vám zprostředkovat online nemůžu. Neváhejte. Termín si můžete vždycky přizpůsobit.

Začněte HNED TEĎ.