fbpx

Genius Loci

Chcete plně využít čas pro sebe, efektivně se rozvíjet a zároveň putovat krásnou přírodou?

Vydejte se na vzdáleně doprovázené putování Moravským krasem v tématu odvahy, strachu a jeho překonávání.

Posvítíte si na své strachy. Zjistíte, jak s nimi zacházet, jak je překonávat, nebo dokonce jak je obrátit ve svůj prospěch. Zjistíte, kde se skrývá vaše ODVAHA.

Jmenuju se Linda Horčičková. Jsem instruktorka a tvůrce outdoorových rozvojových programů. Provádím druhé světem zážitkového vzdělávání a učím, jak využít zážitky pro osobní rozvoj.

Co zakoupením putování Moravským krasem - O strachu a jeho překonávání získáte?

Inspiraci na výjimečně krásný výlet atraktivní krajinou.

Příběhy zajímavých míst na trase naservírované zrovna, když se to hodí.

Propojení krajiny s odvahou a strachem skrze podněty k otázkám a zamyšlením.

Know how o tom, jak můžete pracovat s vašimi strachy. Prozradím, co funguje mně.

Dobrý start pro další (sebe)rozvoj. Základ pro dlouhodobou akci.

Získáte jeden den, který věnujete intenzivně sami sobě.

 Věřte tomu, že na své pouti dostanete přesně to, co zrovna potřebujete.

Možná zajímavé setkání. Možná AHA moment, na který už dlouho čekáte. Možná kouzlo času věnovaného sám sobě. Možná motivaci a chuť něco dělat. Možná... pro co si půjdeš TY?

Potřebujete víc informací? To je jasné...

Jak vzdáleně doprovázené putování probíhá? Jednoduše. Podle pokynů v online průvodci projdete trasu, po které vás provedu pomocí textů, obrázků a videí. Vše se k vám dostane online skrz chytrý mobilní telefon.

Tedy potřebujete s sebou nabitý chytrý telefon.

Vše o praktické stránce putování najdete v otázkách a odpovědích zde:

 • Odkud kam?
  Putování začíná a končí v Brně na vlakovém nádraží Židenice.
 • Na jak dlouho?
  Vyhraďte si na putování 1 den.
 • Kolik kilometrů?
  Čistá trasa měří 12,5 km.
 • Jak je putování fyzicky náročné?
  Je to 12,5 km. Většinou po lesních cestách. Trochu z kopce a do kopce. Převýšení asi 340 metrů, jestli vám to pomůže.
 • Pro kolik lidí?
  Putování je postavené pro samotného jednoho poutníka.
 • Co když nechci jít sám/sama a chci putovat s někým?
  Znovu: Putování je postavené pro jednoho samotného poutníka. Pokud přesto chcete jít s někým, samozřejmě běžte. Prosím, zohledněte tuto skutečnost v objednávce.
 • Je vhodné jít na putování s dětmi?
  Nedoporučuju. Abyste plně využili potenciál putování, potřebujete se soustředit sami na sebe.
 • Co potřebuju s sebou?
  NABITÝ CHYTRÝ TELEFON. Pro jistotu doporučuju i nabíječku. Jinak normální vybavení, jako když jdete na výlet. Oblečení adekvátní předpokládanému počasí, jídlo, pití.
 • Kdy mohu na putování vyrazit?
  Kdykoliv. Jakýkoliv den si vyberete podle svých preferenci a svého diáře.

Vše o stránce putování týkající se tématu a přidané hodnoty najdete v otázkách a odpovědích zde:

 • Jak se putování dotýká tematu strachu a jeho překonávání?
  Postupně se dotýkáme tří rovin: Co je to strach? Co se s ním dá dělat? A co s ním budeš dělat ty? Po cestě vám budu klást otázky a navrhovat různá cvičení a zamyšlení. Přidám i know how o tom, co platí na moje strachy. Co si z toho odnesete, je čistě na vás.
 • Budu se při putování bát?
  Nevím. Záleží, kde leží vaše komfortní zóna. Možná že už tím, že se vydáte na putování, překonáte nějaký svůj strach. Držím palce.
 • Jak budou jednotlivé části průvodce vypadat?
  Doporučuji stáhnout si ukázku. Odkaz najdete o kousek níž v textu. Budu potřebovat váš e-mail, abych vám měla kam ukázku poslat.
 • Jaká je přidaná hodnota putování?
  Určitě získáte výlet zajímavými a krásnými místy, příjemně se projdete. Zároveň dostanete inspiraci a podněty pro to, abyste si přišli na věci, na které si přijít potřebujete. Na tomto putování se budou týkat odvahy, strachu a jeho překonávání.
 • Jak je zaručeno, že mi putování něco dá?
  Odpovědnost za výsledek vašeho putování převzít nemohu. Podněty ode mě jsou pouhou nabídkou. Putování je poskládané na základě mých zkušeností a mého nejlepšího vědomí a svědomí. Přesto platí, jaké si to uděláte, takové to budete mít.

PŘEDSTAVTE SI DEN, KTERÝ VĚNUJETE JEN SAMI SOBĚ! PŘESDSTAVTE SI VÝLET KRÁSNOU KRAJINOU, KTERÝ PRO VÁS NĚKDO PŘIPRAVIL. PŘEDSTAVTE SI, ŽE VYUŽÍVÁTE SVŮJ VOLNÝ ČAS K AKTIVNÍMU ODPOČINKU A ZÁROVEŇ K SEBEROZVOJI!

Možná si stále nedovedete představit, jak to uvnitř průvodce vypadá. Připravila jsem pro vás ukázku. Mimo jiné může sloužit k vyzkoušení toho, jestli váš telefon umí otevřít vše potřebné (a jestli to vy umíte na svém telefonu udělat). 

Kolik putování stojí?

Průvodce putováním Moravským krasem O strachu a jeho překonávání pro 1 osobu stojí 499 Kč.

Pokud půjdete 2 (nebo více) dohromady, cena celkem je 699Kč.

Jedná se o celodenní program, který dostanete v kompletním průvodci plným inspirací, otázek, fotografií, videí a příběhů.

V ceně není zahrnuta doprava vlakem z Brna a autobusem zpět do Brna. Cena této dopravy se pohybuje kolem 100 Kč celkem.

Dovolím si malé vysvětlení k ceně za 2 a více osob. Putování je velmi doporučeno pouze pro jednu osobu. Je podle toho celé postaveno. Věřím, že jen tak se budete moci plně soustředit sami na sebe a na to, co právě VY potřebujete objevit. ALE nechci vyřadit z putování kohokoliv jen pro to, že se z jakýchkoliv důvodů rozhodne jít ve dvojici nebo ve skupině. Proto jsem vytvořila tuto možnost. Taky už vám pravděpodobně došlo, že by vám stačil i jeden přístup pro více lidí. Ne, nedělám z vás (ani ze sebe) pitomce. Prostě vám věřím. Jsem přesvědčená, že do putování jdete čistě a fér - sami k sobě i ke mně. Zároveň, pokud chcete být fér, nemusíte si kupovat průvodce vícekrát za plnou cenu.

Víte jak - co do toho dáte, to z toho taky dostanete :-)

Na rovinu - jedná se o zaváděcí cenu. Projekt je ve fázi ladění k dokonalosti. Až ho doladím, cena půjde určitě nahoru. Tak neváhejte. Navíc mám chuť vám přidat dárek, koukněte níže.

BONUS PRO VÁS!

Protože mou dlouhodobou motivací je rozšiřovat mezi lidi metody práce se zážitkem pro (sebe)rozvoj, předám vám i komplexní informace o tom, co všechno zážitková metoda umí a kde to najít. Jestli jste se rozhodli prožít si putování, po jeho zakoupení pro vás mám 10% slevu na průvodce ve formě ebooku Fascinující svět zážitkovek aneb 20 otázek, na které najdete odpověď díky zážitkům + návod, jak najít zážitkovku na míru.

Při účasti více lidí na putování (viz "cena") lze slevu uplatnit pouze 1x a to pro osobu, která objednala putování.

Slevu na ebook můžete uplatnit zároveň při koupi putování.

Pročetli jste stránku až sem? Tak to nejspíš máte chuť vstát od počítače a začít putovat! Zbývá jen dojít si pro vlastní zážitky z pouti. Ty vám zprostředkovat nemůžu. Neváhejte. Termín si můžete vždycky přizpůsobit.

Začněte HNED TEĎ.