Moje vize

Milý čtenáři, tyto stránky jsou úžasným prostorem, kde můžeš zjistit:

  • Že existuje něco jako zážitkové vzdělávání...
  • ...a že je fakt skvělé.
  • Opravdově a hodně moc ti chci předat, k čemu je práce se zážitky dobrá PRÁVĚ TOBĚ.
  • Ať už se jedná o...
  • ... jemnou a chytrou práci s zážitky běžného dne.
  • ... emotivní a velmi intenzivně fungující zážitkové kurzy.
  • ... posuny, které se ti dějou ať chceš nebo ne vždycky, když cestuješ.
  • ... dobrodružství a svobodu během putování krajinou.

Chci ti dát přístup k informaci o tom, že něco jako zážitkové vzdělávání existuje a že je fakt skvělé. Protože mně funguje. Už hodně let. A znám hodně, fakt hodně lidí, kterým funguje taky. 

I kdybys zrovna ty byl tím jediným člověkem, který navštíví moje stránky, odjede na nějaký zážitkový kurz, který se pro něj stane přelomovým okamžikem v životě, má to pro mě smysl. I kdybys ty byl člověkěm, který začne vědomě proživat a zpracovávat svoje mikropříběhy každý den, má to smysl. I kdybys ty byl tím jediným člověkem, kterého inspirovalo moje pojetí procesů, vývoje a rozvoje na cestách, má to smysl.

 A za tím si stojí celou svou osobností, srdcem a duší.

Chci vám pomoci se v zážitkovém vzdělávání orientovat. Chci vás naučit, jak reflektovat zážitky běžného dne a jak je využívat ve svůj prospěch.

Jako každý specifický fenomén mají i „zážitkovky“, cesty a outdoor svůj vlastní svět. Chci ti ho ukázat, protože stojí za to!

Ukážu ti ten nádhernej svět a ty se rozhodní, jestli chceš vědět víc. Už to je úspěch. Získal jsi znalost, ke které se můžeš vrátit, až přijde čas. Nebo pošli tuhle informaci mezi řečí dál někomu, komu bude zrovna zatraceně užitečná.

No a když už v tom jsem, ráda přihodím i kus sebe. Inspiraci a příběhy z mojí vlastní cesty. Užij si je!

Toto výše popsané je to, proč se vůbec obtěžuju (a moc mě to baví). Chci, aby sis za mnou rád přišel pro radu. Zážitkové vzdělávání. Co to je? Kde to žije? Co to žere? Co to umí? A kam si pro to mám pžijít? A proč?

Mám kotel zkušeností z různých zákoutí zážitkově vzdělávacího a cestovatelského světa, ve kterých jsem doma. Nechci ty zkušenosti nechat ležet ladem. Chci je posílat dál a tento web vnímám jako prostor k tomu určený.

Tak. Tož proto.