POZNEJ TAJEMSTVÍ MIKRODOBRODRUŽSTVÍ

Jak získat nové zážitky a víc energie do běžné reality

 

- čtyřtýdenní online kurz - 

CO TĚ V KURZU ČEKÁ? (Znovu) zařadíš do života dobrodružství. Dozvíš se, co je to mikrodobrodružství a jak z něj čerpat energii – v tvojí konkrétní životní situaci s tvými zkušenostmi. Naučíš se 4+ praktické techniky, které ti pomohou nastavit mysl tak, aby se u tebe dobrodružstvím dařilo. Nabídnu ti 16+ tipů na malé i větší aktivity a výzvy, takže si najdeš svůj způsob toho, jak k sobě dobrodružství pozvat. Naučíš se vytvářet a vyhledávat svoje vlastní dobrodružství, a tak z nich budeš získávat energii do běžného života i po skončení kurzu.

JE KURZ VHODNÝ PRO TEBE? Kurz je ideální pro aktivní ženy, které vyčerpává věčný kolotoč děti – domácnost – práce. Je pro tebe, pokud cítíš, že i když máš docela fajn život, potřebuješ do něj dostat aspoň kousek svobody, aspoň kousek dobrodružství. Chceš se naučit vystupovat z rutiny a pomocí nevšedních zážitků získávat a udržovat energii pro běžné dny.

Kurz právě probíhá a není teď možné se přidat.

Struktura kurzu je založena na čtyřech týdenníchlekcích. V každé lekci jsou 2 - 4 krátká videa. Kurz ti nezabere víc než pár hodin týdně.

KDO PRO TEBE KURZ CHYSTÁ?

Jmenuju se Linda Horčičková.

Jsem instruktorka a tvůrce programů zážitkového seberozvoje.

Vezmu tě ven. Do lesů, skal a strání, kde zažiješ dobrodružství, akci a svobodu.

Věřím, že potkat duši můžeš nejlíp v přírodě, v akci, a když opravdu chceš. 

Ale jinak jsem normální holka. Jako ty :-).

Váháš? Napiš mi otázky na linda@lindahorcickova.cz, nebo si pusť tuhle lákací videopozvánku: