fbpx

Hledáte způsoby, jak na sobě pracovat, jak se posouvat kupředu?

  • Už vám nestačí učit se z videí a knížek?
  • Chcete vědomě získat zážitky, z kterých budete čerpat ještě následující roky?
  • Hledáte nové cesty k sobě?

Před 15 lety jsem se zúčastnila svojí úplně první zážitkovky.

Poznala jsem funkční nástroj, jak najít odpovědi na své otázky.

Ukážu vám, co to je, a jak to funguje, chcete?

Chcete se v životě posouvat?

Chcete vědět, kam jít pro radu a inspiraci, když stojíte na místě?

Když nevíte, kudy kam?

 

Toužíte se orientovat v tom, co chcete dělat?

Chtěli byste žít vědomě a cítit se svobodní? 

Chcete být sami sebou, a dokonce být sami se sebou rádi?

Řeknu vám, jak na to. Také jsem totiž po těchto pocitech toužila.

 Bývalala jsem v životě nejistá, chybělo mi sebevědomí. A rozhodně jsem netušila, kam směřuji. Usilovně jsem se snažila být sama sebou, ale nevěděla jsem, jak to mám udělat.

A pak mi přišla do cesty moje úplně první zážitkovka v životě.

Zjistila jsem, že můžete VĚDOMĚ ZÍSKAT ZÁŽITKY VELKÉ INTENZITY V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ, KTERÉ VÁS POSUNOU ZA HRANICE VAŠICH MOŽNOSTÍ. 

To pak můžete využívat v reálném životě. V práci, ve škole, kdekoliv.

Než jsem se ale prokousala tím, co to zážitkové vzdělávání znamená, jaké nabízí možnosti, a jak může pomoci mně, trvalo to roky.

Vy na to roky nepotřebujete! 15 let zkušeností jsem pro vás zabalila do průvodce rozsáhlým světem zážitkovek - vše přehledně a s konkrétními příklady.

Jmenuju se Linda Horčičková. Jsem instruktorka a tvůrce outdoorových zážitkových programů. Provádím druhé světem zážitkového vzdělávání a učím, jak využít zážitky pro osobní rozvoj.

Velmi ráda vás provedu fascinujícím světem zážitkovek a naučím vás to nejdůležitější ze svých zkušeností, které jsem za 15 let praxe nasbírala.

K čemu vám ebook Fascinující svět zážitkovek je?

  • Naučíte se, co to vlastně zážitkovka je a jak funguje. Získáte tak novou metodu, jak posouvat sebe sama.
  • Díky 3 autentickým příběhům si uděláte přesnou představu o tom, co zážitkovka dokáže a jak může pomoci právě vám.
  • Naučíte se, proč je zážitek tak kouzelná věc a jak to, že tak dobře funguje.
  • Ušetříte tak čas při hledání zážitkovky a především peníze za akci, která by neodpovídala přesně věšim potřebám.
  • Pro odstup a nadhled si můžete přečíst dva inspirativní rozhovory. O tom, co účast na zážitkovkách dala a vzala, vypráví Topi Pigula, šéfredaktor webového portálu Prima ZOOM, a Silvia Soláriková, koučka, máma dvou dětí a autorka konceptu "maminka v harmonii".
  • Přijde mi důležité říct, že ebook vám NEZAJISTÍ vlastní zážitek. Ale navede vás podrobně a konkrétně tam, kde reálný (tedy nikoliv online) zážitek můžete získat. Kdykoli. Až přijde váš čas. Expirace neexistuje :-).

Představte si, že zažíváte osobní růst a posun v takových rozměrech, o kterých jste dodnes netušili, že je to možné. Za krátkou dobu se o sobě a osvých silných stránkách dozvíte skrze učení a EMOCE tolik, že z knih a seminářů byste to sbírali nekolik let.

Poznáte nové klíčové lidi vašeho života.

Naučíte se dovednosti, které potřebujete.

Obrátíte se přesně směrem, kterým potřebujete.

Utvrdíte se v tom, že jdete správně, nebo zjistíte, kam a jak změnit směr.

To vše v inspirujícím a především BEZPEČNÉM prostředí.

Ebook Fascinující svět zážitkovek vám prozradí, kudy na to!

To vše v inspirujícím a především BEZPEČNÉM prostředí.

Ebook Fascinující svět zážitkovek vám prozradí, kudy na to!

Co o ebooku říkají ti, kteří už ho mají?

NAPROSTÁ PARÁDA. Původně jsem si myslela, že to bude zase jen opakování již známých věcí, které jsem už milionkrát četla, zas pořád dokola. Nicméně ebook naprosto rozbil toto moje očekávání. Je krásně lidsky napsaný a lehce pochopitelný. Žádné poučky, ale každý si z něj zvládne vzít to, co chce, nebo potřebuje. A když se skombinuje ještě s předchozím ebookem zdarma, dává to ještě víc hlavu a patu. Začínám se těšit, až se zase na nějakou zážitkovku podívám. Určitě stojí za to si ebook koupit a přečíst si ho.

Lenka SovováFinanční poradce

Jsem člověk, který na sobě musel hodně zapracovat. Neměla jsem sebevědomí, neuměla jsem mluvit před lidmi, byla jsem plná strachu. A to v době, kdy nebyly takové možnosti jaké jsou dnes. Díky tomuto ebooku, máte možnost najít cestu, jak si odpovědět na své životní otázky. Kam chcete směřovat, co chcete ve svém životě změnit a kam se posunout? Ebook nabízí informace, které ušetří čas, peníze, ale hlavně stojí na vlastních zkušenostech. Což je pro mě stěžejní. I já, i když mně je už skoro padesát, se chci dále posunovat ve svém životě, stále mám ještě spoustu strachů a úkolů před sebou.A díky tomuto ebooku si budu umět vybrat zážitek sobě na míru. Dnešní doba nabízí možnost žít svobodně, užívat si života a každodenních maličkostí. Můžeme dělat co chceme a s kým chceme. Ale je to jen na nás. Rozhodně stojí za přečtení.

Žanet Dolan

Vlastně ani nevím, proč jsem si chtěla přečíst ebook o zážitkovkách. Ale už nějaký čas vím, že se věci dějí přesně tak, jak mají. Lindina práce mě překvapila a nadchla. Překvapila proto, že jsem si nikdy nemyslela, že bych se chtěla něčeho takového zúčastnit. Nadchla mě skvělým vyprávěním a jakýmsi tajemnem, které má každá ze zážitkovek účastníkovi o něm nakonec odhalit. Dozvěděla jsem se, kde hledat další informace o lidech, kteří je poskytují a hlavně, jak si vybrat tu pravou právě pro mne.

Monika Hoštičková

Lindo, krásně jsem si početla. Úplně jsi mě vtáhla do děje. Ponořila jsem se do snění a zavzpomínala na svoje zážitky. Mám za sebou pár dětských táborových her, životních cest, které mě hodně naučily, a firemních teambuildingů. Ve srovnání s tebou je to ale slabý čajíček. Úplně na mě dýchla pohodová atmosféra a chuť zkusit něco nového. Grafiku a fotky máš hezké, dolaďují atmosféru. Bonus O emocích je pěkný příběh, skoro mi bylo líto, že skončil.

Marcela Váňová

K ebooku Fascinující svět zážitkovek: 20 otázek, na které najdete odpověď díky zážitkům + návod, jak najít zážitkovku na míru, získáte tyto bonusy:

Příběh O emocích
Dlouho jsem přemýšlela, jak vám přiblížit SÍLU EMOCÍ, které na zážitkovkách zažijete. Abych vám nabídla nejhlubší rovinu, na které mi zážitky dávají smysl, rozhodla jsem se pro vás jít s kůží na trh. V příběhu O emocích najdete přepis z mého deníku z jedné zážitkovky, která mi v pozitivním slova smyslu změnila život. V tom příběhu jdu až na dřeň, tak si ho užijte.

PS: Jsem si jistá, že nikdy nebude samostatně dostupný!

Pracovní listy
Pracovní listy vás prakticky provedou jednotlivými otázkami, díky kterým si vyberete přesně tu pravou zážitkovku sobě a svým potřebám na míru.
Možnost konzultace zdarma
Chápu, že se můžete v neznámých vodách zážitkového světa brodit poprvé trochu nejistě - dějte mi vědět! Ráda vám pomůžu.

Kolik ebook stojí?

Ebook Fascinující svět zážitkovek včetně 3 bonusů  stojí 550 Kč.

Slevu 10% automaticky dostáváte po zakoupení jakéhokoliv putování projektu Genius Loci.

Je to hodně nebo málo?

Špičkové průvodce po různých zemích světa stojí obvykle DVOJNÁSOBEK NEBO VÍCE. Tento "průvodce světem zážitkovek"  vám na 68 stranách představí efektivní možnost vašeho dalšího rozvoje podloženou 15 lety zkušeností.

Ušetří vám peníze při výběru zážitkovky pro vás na míru.

Ušetří vám čas při pátrání po dostupných možnostech.

Je autentický a obsahuje 3 bonusy, které jsou v této podobě samostatně nedostupné, a minimálně ZDVOJNÁSOBUJÍ cenu ebooku.

Jak to? Počítejte se mnou:

Pracovní listy si cením na 150 Kč. Bonus o emocích je velmi niterný osoní příběh, který oceňuji na 400 Kč. Konzultace nad výběrem vaší zážitkovky může mít hodnotu dalších ušetřených tisíců korun, které byste vydali za nevhodný kurz.

Stále váháte? Nejste si 100% jistí, zda je ebook Fascinující svět zážitkovek pro vás to pravé? Protože si stojím za kvalitou své práce, nabízím vám 100% jistotu:

Pokud si ebook zakoupíte, a zjistíte, že pro vás nestojí za nic, do 30 dní od nákupu vám peníze vrátím. Bez otázek. 

Potřebujete další informace?  Ozvěte se mi na linda@lindahorcickova.cz. 

K (sebe)rozvoji je vždy nutná AKCE. Začněte tím, že poznáte možnosti fascinujícího světa zážitkovek a objednejte si ebook TEĎ!