ZDARMA PRO TEBE:

Webinář

*3 tipy, jak být sama se sebou víc v pohodě*

V necelých 57 minutách ti předám nejen 3 tipy, jak být sama se sebou víc v pohodě, ale vlastně mnohem víc.

Povím ti, jak se vymetá smutek koštětem. Teda jak to dělá moje dcera. Vysvětlím, jak je to vlastně s tou (životní) rovnováhou. A taky co se stane, když dlouhodobě nenaplňuješ svoje vlastní potřeby.

První tip je povídací, druhý a třetí tip jsou prožívací.

Zvu tě tedy k vyzkoušení prožití dvou somatických minitechnik, z nichž tu první můžeš použít ke zlepšení toho, jak ti je, úplně kdykoliv a kdekoliv, stačí mít minutu času sama pro sebe. Třeba na zastávce, když čekáš na autobus.

Webinář má 56 minut nadupaných informacemi a prožitky.

Co za to? NIC. Pouze tvůj e-mail.

Z reakcí na webinář:

Ahoj Lindo, Tvůj webinář se mi moc líbil. Jsi věcná, stručná, žádné zbytečné "vomílačky", jsi autentická, myslím, že musíš být skvělá koučka. Moc Ti děkuji za inspirativní rady, určitě zkusím praktikovat a zařadit do svého života. Přemýšlím, co mohlo být jinak, ale nic mne nenapadá.
Z energie, kterou jsem cítila a díky které jsem se usmívala po celou dobu webináře i po skončení, budu čerpat ještě zítra při probuzení. Měla jsem několik aha efektů. Že o sebe musím začít pečovat, abych mohla pečovat o druhé. Že při sevřené pěsti a útoku druhé ruky jsem silná a nepovolím, ale i mně někdy síla dojde a potřebuji péči. Moc děkuji.
Linda má vždycky moc pěkné techniky či rady, jak se k problému postavit a já jsem zas a znovu překvapená, co se o sobě dozvím. Často si zpětně uvědomím, že jsem asi odpověď znala nebo tušila a jen si ji nechtěla zvědomit/připustit. Jiný a zkušený úhel pohledu nezatížený emocemi je velmi užitečný.
Získala jsem prvotní informaci, jak pracovat se sebou, svými emocemi a hlavně svým postojem sama k sobě. Asi nejvíc mě překvapila technika "ne/podporující ruce". Určitě v budoucnu vyzkouším.
Je mi 50 a tak není lehké změnit svoje postoje a přístupy, zejména k sobě samé. Je to možná i tím, k jaké patřím generaci. Musím říci, že jsem poznala, že ve svých pocitech a emocích nejsem sama. Zaznělo mnoho vět, kde jsem se přesně poznala... (...) Uvědomila jsem si, že chyby nedělám sama a navíc, že není nutné se za ně "sebemrskat". Díky za tento webinář, nakopl mě k tomu KONEČNĚ ZAČÍT SE SEBOU NĚCO DĚLAT A HLAVNĚ PRO SEBE". Díky.