Umím vymýšlet a realizovat sakra dobré zážitkové (sebe)rozvojové programy, které ti změní život. K lepšímu.

Vezmu tě ven, tam, kde najdeš svobodu, dobrodružství, akci.

Poslední dobou ráda tvořím v oblasti životních hodnot. Umím tě provést procesem, kterým se přiblížíš k sobě, k životní rovnováze a tedy ke šťastnějšímu životu, at už to pro tebe znamená cokoliv.

Moje nejdůležitější životní hodnota je svoboda. Před ní je akorát zdraví, které považuju za nutnou podmínku všeho. Peníze jsou prostředek, ne životní hodnota.

Vytvářím krásné a užitečné Karty vědomého prožívání, což jsou jediné inspirační karty, které v sobě kombinují zároveň intenzivní trénink vědomého prožívání.

Jsem mizerněj markeťák. Fakt mizernej. Mylím, že jsem horší markeťák než surfař.

Tři minipříběhy: Energie peněz

Mám známou, která podniká v oblasti poradenství v šestinedělí a podpory kojení. Dělá i podpůrné skupiny, vede kroužky pro matky s dětmi a tak. Je fakt dobrá, schopná a její práci obdivuju. A tak jí občas pošlu peníze jen tak. Nic si nekoupím, protože její služby jsou teď zrovna pro mě na nic. Ale chci jí podpořit. 

Byla jsem na doprovázené pouti. S Janem Bímem. A dohoda byla, že zaplatím jeho bezprostřední náklady, a jeho čas, který ocením stejně jako svůj čas. A navíc že zaplatím, kolik chci. Podle toho, jak moc pro mě bude pouť užitečná. Zaplatila jsem, kolik jsem chtěla. Podle toho, jak moc pro mě byla pouť užitečná.

Účastnila zážitkového kurzu Prázdninové školy Lipnice "Peníze". Zážitkovka byla o penězích. O tom, že se chovají jako energie. Jak s nimi zacházet. Na konci týdenního kurzu vrátili všem celý účastnický poplatek. Na navazujícím víkendu v říjnu jsme měli kurz zaplatit "znovu". Částku jsme volili podle douhodobých přínosů, který pro nás kurz měl. Jakou cenu pro vás mají zážitky a zkušenosti?

JÁ VĚŘÍM, ŽE PENÍZE JSOU ENERGIE.

S vděčností je přijímám, užívám si je, a posílám je dál. A existuje víc způsobů, jak to dělat.

 • Třeba vás inspiroval nějaký můj produkt zdarma natolik, že to máte potřebu finančně kompenzovat.
 • Možná se vám líbí, co dělám.
 • Možná se vám líbí myšlenky, které za projektem Zážitek, outdoor, seberozvoj stojí.
 • Možná se známe z facebooku, nebo z kurzu, nebo odněkud, a fandíte mi.
 • Nebo třeba hledáte, jak vyrovnat energii (peněz).

Pokud to s vámi rezonuje, prostě mi peníze pošlete. Jen tak. - A ono to vlastně NENÍ JEN TAK. Podpoříte tím kromě mě a mé práce i energii peněz. Ne, nezbláznila jsem se.  Chci vám jen nabídnout tuhle možnost. Protože VÍM, že existují lidi, kteří ji využijí.

A jinak mi můžete taky:

 • Napsat recenzi na něco, co dělám, pokud s tím máte pozitivní zkušenost.
 • Napsat recenzi o mně, pokud se mnou máte pozitivní zkušenost (nejlépe související s tím, co dělám :-)
 • Nebo mi prostě můžete jenom napsat - věřte nebo ne, ale každá reakce mě vždycky nakopne a motivuje. Je teda lepší, když je pozitivní, ale konstruktivní kritiky si vážím snad ještě víc.
 • Taky budu ráda, když mě a moje věci někde zpropagujete, doporučíte. Pecka!
 • Nebo pro mě máte práci? Spolupráci na zajímavém projektu? Sem s ní!
 • Nic dalšího už mě nenapadá, ale vás třeba jo :-)

Kam mi napsat?    linda@lindahorcickova.cz