Karty vědomého prožívání:

Zemětřesení hodnot

TÝDEN ZDARMA - Třetí běh

Začínáme v pondělí 13.4. 2020

Karty Zemětřesení hodnot má už 300 lidí! Jsem nadšená! Paráda, jedeme dál.


VRAŤTE SE K ZÁKLADNÍM HODNOTÁM A LÉPE SE ZORIENTUJTE V NEUSTÁLE SE MĚNÍCÍ REALITĚ

Ukotvěte se v nové náročné situaci. Pomocí ilustrovaných karet vás provedu sedmi základními hodnotami a pomůžu vám oklepat se a jít dál.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Karty jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí uvnitř sebe lépe adaptovat na novou realitu a na změny, které nás všechny zasáhly.

Každý den se budeme zabývat jedním tématem, ve kterém si uděláte jasno:

  • Mít vše pod kontrolou. Životní jistota.
  • Osobní svoboda.
  • Rodina a soužití.
  • Potřeba sociálního kontaktu.
  • Smysluplnost.
  • Fyzické i psychické zdraví.
  • Solidarita a zodpovědnost.

Trochu chvály od účastníků 1. běhu:

Máš to moc pěkně zpracované, i ta facebooková skupina k tomu, je to moc fajn projekt! Můžu doporučit. Škoda, že už to končí (i když já večer teda zapomenu, nestihnu nebo není kapacita na "večerní" kartu, ale ono si ráno zrevidovat ten předchozí a navázat novou kartou, není taky od věci).
Hanka Hejkováúčastnice 1. běhu
Musím říct, že jsem se hodně těšila na každé ráno, až si prohlédnu novou kartu s úkolem, který bude nový den provázet. I ilustrace na kartách jsou velmi milé, že hezky naladí k tématu. A je mi líto, že týden už končí, protože mi dal hodně podnětů k přemýšlení a impuls ponořit se hlouběji do svého prožívání.
Janaúčastnice 1. běhu
Práce s kartami mě velmi inspirovala. Je pro mě přínosný způsob práce s kartami, který byl zvolen. Ranní úkol, celodenní pozorování a večerní shrnutí dne. Měla jsem tak příležitost si situací vědoměji všímat. Ilustrace jemně vystihují danou hodnotu. Kdyby byla možnost dále pokračovat s dalšími hodnotami, s nadšením jdu do toho. Způsob přemýšlení Lindy mi dávaly možnost zamyslet se v jednotlivých tématech více směry a rozšířit tak svůj pohled na jednotlivé hodnoty. Děkuju za čas a inspiraci!
Maruškaúčastnice 1. běhu
Určitě si karty vytisknu. Aby mohly viset celý den na nástěnce, kde je uvidím. A až je budu mít vytištěné, pojedu celý týden znovu, už ne sama, ale se zapojením celé rodiny. Díky za inspiraci.
Kateřina Ledašilováúčastnice 1. běhu
Děkuji za možnost každodenního zamyšlení nad životem a vlastními hodnotami, ze kterého se snad časem stane dobrý zvyk. Citáty i krásné ilustrace na kartách byly pro směrování myšlenek dobrým kompasem.
V.účastnice 1. běhu
Děkuji za vaše karty, jsou krásně ilustrované a milé texty jsou v dnešní době inspirativní.
Janaúčastnice 1. běhu
Jsem ráda,že jsem se týdne zúčastnila.Bylo to pro mě něco nového a pomohlo mi to ujasnit si myšlenky. Možnost diskutovat v facebookové skupině byla taky moc fajn.
Erikaúčastnice 1. běhu
Karty jsou SUPER motivací a po ránu díky úkolu skvělé naladění se na den 🙂 Citáty a ilustrace nádherně propojené - krásné. Děkuji!
Petraúčastnice 1. běhu
Karty jsou moc pěkně zpracované a návodné. Člověk se zastaví a zamyslí nad svými hodnotami a to i v době "nekoroňácké". Ke kartám se rozhodně vrátím. Děkuji za tento počin.
Míšaúčastnice 1. běhu

JAK TO FUNGUJE V PRAXI?

Během týdne vám postupně pošlu do e-mailu celkem 21 karet týkajících se sedmi základních životních hodnot. Karty posílám ve formátu PDF.

Karty si můžete vytisknout a používat je opakovaně. Pokud zrovna nemáte možnost tisku, můžete s nimi pracovat i v elektronické podobě.

Stačí vám 10 minut ráno a 10 minut večer. Každé ráno po dobu jednoho týdne dostanete do e-mailu:

1)Kartu s úkolem dne, nad kterým můžete až do večera přemýšlet.

2)Speciální kartu s textem na dané téma, který jsem napsala přímo na míru současné situaci. Z textu načerpáte jiný pohled a možnosti toho, jak zaujmout k situaci váš vlastní postoj. Získáte povzbuzení, myšlenky a souvislosti, díky kterým lépe nejdete v nové realitě sami sebe.

3)Kartu, ve které se večer vrátíte k úkolu dne a shrnete a zhodnotíte si své myšlenky.

 

Vzhledem k situaci vás k tomuto inspirativnímu týdnu zvu zcela zdarma. Pojďme se společně vrátit k lepšímu životu s menším strachem a větší nadějí.

Práci a „hru“ s kartami můžete samozřejmě sdílet s partnerem, dětmi, nebo s kýmkoliv, s kým jste zrovna zavřeni mezi čtyřmi stěnami.

Během celého týdne jsem vám k dispozici v uzavřené facebookové skupině, kde můžeme jednotlivá témata sdílet, rozebírat a inspirovat se navzájem. Společně zvládneme najít způsob, jak se v těchto časech cítit lépe.


ilustrace karet: Nemetona – Posvátný háj

Projekt vzniká díky podpoře Ingrid Dach, copywriterky pro úspěšné ženy