Nabídka zážitkových seberozvojových kurzů

Velmi ráda pořádám zážitkové kurzy, kde se potkáme na živo.

Díky zážitkům a následné práce s nimi vám pomůžu dostat se blíž k sobě samým. Největší bonus je to, že vytvoříte a zároveň využijete sílu skupiny. Každý kurz se zabývá nějakým aktuálním tématem. Podrobnosti najdete u jednotlivých kurzů.


Zážitkový outdoorový workshop "Jak si uspořádat vlastní hodnoty"

O kurzu

O čem kurz je: Zaměřuje se za životní hodnoty. Skrze zážitek životních hodnot v outdoorové aktivitě, skrze sílu skupiny a skrze diskuzní techniky máte možnost srovnat si své priority a ujasnit si, čím a s kým chcete trávit svůj drahocenný životní čas.

Pro koho: Pro kohokoliv, kdo si chce zažít vlastní hodnoty a na základě tohoto prožitku se dostat blíž k sobě. Pro kohokoliv, kdo na sobě chce pracovat a cítí potřebu se v životě zaměřit na své priority a na to, jak tráví svůj drahocenný životní čas.

Délka: Kurz umím přizpůsobit na půl dne až jeden den.

Místo: Praha. Na zakázku umím kurz udělat kdekoli blízko vám.

Sebezkušenostní expedice do Ladakhu (severní Indie)

O kurzu

O čem kurz je: Sebepoznávací cesta do buddhistické oblasti v Himalájích. Dotkneme se mnoha témat: osobní komfortní zóna, osobní hranice, duchovní cesta, schopnost komunikace a spolupráce, meditace.

Pro koho: Pro všechny, kdo touží cestovat s přesahem. Pro všechny, komu nestačí "all inclusiv" s cestovkou. Pro všechny, koho lákají vysoké hory a cizí kultury. Pro všechny, kdo chtějí využít moudrosti skupiny a zároveň prožít opravdovou expedici do Himalájí.

Délka: cca 3 týdny

Místo: Ladakh, severní Indie.